Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X faktor mennyire megrendez...

Az X faktor mennyire megrendezett?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem ez már túl műnek tűnt, hogy ilyen fajta hülye embereket sorakoztattak fel. Főként azt az üvöltöző rocker. Mert ezt alapból már rég ki kellett volna vinnie a biztonsági szolgálatnak.

2014. szept. 14. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé, én még arra gondolok amikor az első részbe egy bácsi bement úszógumiba meg fürdőruhába, hát, akármennyire kiakar tűnni, akkor se csinálná ezt meg valaki, hacsak nem kérnék meg és kapna érte valamit...
2014. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A műsor így van felépítve, ez része a shownak. Hogy ez biztos megjelenjen, a direkt casting eszközével felkérnek embereket hogy adják elő magukat.


Ez pont olyan mint a Mónika és hasonló showműsorok emberei. Nincs annyi potenciális "gyökér" aki magától bemenne és megcsinálná a műsort, így felkérik az embereket hogy pár ezer forintért csinálják.

2014. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan az 1. válogatáson Csillag születiknek nézték a műsort.
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

figyelj. én hallottam hogy odamentek egy barátom barátjához és mondták neki (gondolom rendező...) hogy jöjjön az x-faktorba. Erre ő:- én nem tudok énekelni...

-De ők mondták hogy nem baj, mi x cm, szőke hajú csajt keresünk.

HÁT ENNYIRE MEGRNDEZETT! sztem még azt is tudják hogy ki fogja megnyerni!!

2014. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!