Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tumblin olvastam, hogy állítól...

Tumblin olvastam, hogy állítólag volt igazságalapja a Phineas és Ferb mesének, ki mit tud/gondol erről?

Figyelt kérdés

Azt írták, hogy valóban létezett egy Candace nevű lány, aki skizofrén volt, és valóban hitt benne, hogy a testvérei ilyesfajta dolgokat művelnek. Az édesanyja pedig sosem akarta elhinni neki, amit mond.

A naplójában örökítette meg az abszurd történeteit, aztán egyszer öngyilkos lett.

Ezt írták, azt hiszem, vagyis remélem jól értettem.

Valakinek valami infó? Érdekes gondolat? :) Nagyon érdekelne.



2014. szept. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen nem igaz.
2014. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, és miért? :) Honnan olvastad/hallottad? Annyira érdekel.

Ha nem igaz is tökre szőrszálhasogató, és érdekes.

2014. szept. 18. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
heh ez olyan hogy a Gravity falls-ban a 2 ikertestvért a készítő magáról készítette és a halva szültet lány ikertestvéréről, és a show arra épül, hogy ha ő élve született volna milyen furcsa kalandokba keveredtek volna. De utána járhatsz ezeket a kitalált történeteket megkérdezik a készítőktől expo-kon, de nem igazak, se ez se az amit te írtál. Google barátod lusta vagyok megkeresni a cikket.
2014. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy úgy nevezett:Creepypasta, direkt ilyen kis nyomasztó és rejtélyes történetek(vagy akár videók) amik nyitottan hagyják a történetet hogy érdekes maradjon.Van belőlük igaz sztori is(pl:Useless.avi) de van egy pár olyan ami szinte 100 hogy nem igaz(pl: orosz alvás kiképzés) Ha értesz angolul ezek érdekesek lehetnek: https://www.youtube.com/watch?v=sQToDjxydvs

[link]

2014. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2014. szept. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!