Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek a Konyhafőnök című...

Szeretitek a Konyhafőnök című magyar főzős sorozatot? Ki szinpatikus a három "zsűri" közül? Fördős Zé a gasztroblogger, Vajda Pierre az ételkritikus vagy Bernáth József a séf?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 19:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Séf a kedvencem :3
2014. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Józsi..megfőzném,vagy inkább felfalnám :P
2014. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%
Nekem is a séf:3
2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%

Őszintén egyik sem. Talán Zé inkább szimpi mint a többiek:)


Az ételkritikus röhej.... valaki azért ételkritikus mert nem tud főzni. Ha tudna, séf lenne:) De ha nem tud, akkor ne kritizálja más kajáját.


József pedig szimplán bugris amikor kukázza a kaját. Ha elmondja a negatív vagy pozitív véleményét az rendben van, de ez a kidobja az étel egy részét, vagy az egészet a kukába, nagyon gáz, mintha meg akarná alázni a versenyzőket....

2014. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nekem is Zé a legszimpatikusabb.. Ő valahogy megértőbb a versenyzőkkel

Viszont engem tökre felidegesít, mikor a séf kidobja a kukába az ételt.. Mintha ő lenne Gordon Ramsey..:)

Vajda Pierre meg olyan mintha ott se lenne..

2014. szept. 21. 10:40
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Józsi nekem szimpi volt, de néha túlságosan merev. A kaja kidobása irritáló, ráadásul ha vki szerény körülmények közt él de szívesen nézi ezt a műsort nem lehet jó érzés látni ahogy kihajítanak olyan hozzávalókat amire neki nem is telne. Persze érthető, ez a műsor nem az átlagos ételekről szól és talán nem is az átlagembereknek, de akkor is...nem tudná legalább egy félreeső tányérba söpörni a szerinte felesleges részeket? Amiért még zavar ez a momentum az az, hogy ezzel mintha nem számolna a többi két kóstolóval, mintha fel sem merülne, hogy azok esetelg megkóstolnának pont azt a részt vagy hogy nekik talán pont bejönne az a dekoráció és így már módjuk sincs megkóstolni vagy hozzászólni, fura.

Eléggé kategorikus, olyan mintha az egész kóveráj az Ő konyhája lenne :)

De visszatérve az alapkérdésre csak az imeént leírtak nem Józsi a kedvencem hanem Zé.

2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Kóveráj=kóceráj :)
2014. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Pierre engem idegesít,olyan mintha ott sem lenne,vagy néhány felesleges beszólása,de amúgy csak zavarja a dolgokat,ráadásul gyanítom,hogy egy rántottát sem tud elkészíteni,akkor meg minek van ott,és minek kritizál.Zé szimpatikus,normálisan,kultúráltan is lehet véleményezni egy ételt.Józsika borzasztó,akkora arca van,csoda,hogy befért az ajtón,mielőtt megkóstólja a kaját,kidobja (jobb esetben) csak a felét,nem értem,ezek után,hogy szavaz,vagy dönti el,ki maradjon ott,vagy ki nem.Ráadásul kitol a másik két szerencsétlennel is,akik meg sem tudják kóstolni a kaját.
2014. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A séf a legszimpibb, nekem nagyon bejön!!!! De nem tudom én se, hogy pierre mit is keres ott?!?! Sokkal jobb lenne, ha nem lenne ott!!! Menjen inkább haza és tanuljon meg főzni, ne mást kritizáljon!!!
2014. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a séf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon szimpatikus és nem mellesleg nagyon jóképű!!!!!!!!!!!! :D
2014. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!