Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek hány kiló a...

Szerintetek hány kiló a konyhafőnök műsorban Breuer András?

Figyelt kérdés

#kövér #RTL #konyhafőnök #szeretiarántotthúst
2014. szept. 24. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
200000g
2014. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"konyhafőnök, RTL, kövér, szeretiarántotthúst"

jézusom.

2014. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tanknat válasza:
45%
Látom ez egy igen fontos kérdés! Igazából nem tök mindegy? Én vagy András és nagyon vicces h ilyen kérdéssel kerülök ide ki...
2014. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó peeeerszeee.Bizonyítsd!
2014. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3! akkor bizonyítsd be h te vagy...

fogj a kezedben egy lapot amire felirod a nick-neved...

2014. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van 200000g, de akkor is a tv-ben mutatta meg, hogy milyen jól tud főzni és hogy mire képes. Kérdező, te melyik műsorban szerepeltél ilyen sikeresen?

Szóval tényleg nagyon lényeges kérdést sikerült feltenned :) Puszi

2014. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, de csakis kíváncsiságból. Jól főz ez tény! Csak van egy olyan megérzésem hogy nincs olyan nehéz mint amilyennek látszik. Én is dagi vagyok, 110 kiló. De magamhoz nézve ő lenne legalább 300 :D ez emg sztem lehetetlen!
2014. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Rendben van, az elfajzott emberi társadalom :)



Valószínűleg most menni fognak a lefelé kezek, DE nem mindegy, hogy hány kilós egy ember? Mindenki ki mint vet, úgy arat. Ha neki így jó, akkor így jó. Ki vagy mi vagy te ahhoz, hogy a háta mögött beszéld ki, ócsárold őt? Valószínűleg nem vagy sem rokona, sem ismerőse ha pedig mégis állj elé s kérdezd meg. Persze ezt nem mernéd kérdező, mert lesülne a pofádról a bőr. Akkor a háta mögött miért beszéled ki?

2014. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 J.Imi válasza:

Kérdező !!!

Nagyon figyelj. Nézz már magadba néha, nem csak másokban kell megtalálnod a hibát. Találd meg magadban is. Az ilyen arogán nagyképű barmokat nem szeretem, és ezzel más is így van. Nézd már a belső értékét egy embernek ne csak a külsejét. Lehet hogy nagy darab, de neked az életben nem volt olyan nagy szíved mint neki és ő egy olyan sikert ért el amit te soha nem fogsz ha csak azzal foglalkozol hogy más milyen és hogy néz ki. Foglalkozz azzal hogy te milyen vagy és töröld ki abból az ocsmány lelkedből ezt a nagyképűséget. Mint barátja és megvédem és tisztelem őt, mert nekem van olyan dolgom hogy szív és átérzem amit ő érez amikor felteszed INTERNETEN ezt a kérdést. Neked is ilyen szeretetteljesnek kellene lenned. Ezen gondolkozz el és majd meglátjuk akkor is ez lesz -e a véleményed. Ja és igazat mond, témyleg ő az.

Imi

2015. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!