Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a 2014-es...

Mit gondoltok a 2014-es x-faktorban Tóth gabi viselkedéséről?!

Figyelt kérdés
Szerintem tök bunkó! Értem én hogy nem rossz a hangja de azért, vehetne vissza egy kicsit. ha őt aláznák le így akkor nem hiszem hogy örülne neki.

2014. szept. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a stílusa. De azért megnéznélek téged ahogy több 100 borzalmas produkciót végighallgatva, még a 101.-nél is kedvesen mosolyogva küldöd ki az embereket. :D
2014. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sok. Én így fogalmazom,hogy sokat sír. (Mármint sok a megjátszott sírás : Mindent a show-ért!)
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
No commemt.Az itteni kommentelők még Keresztes Ildit szólták le anno... Gabi jobb mentor?!Nem éppen.
2014. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*No comment.
2014. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval, undorító.


És nem is az alázásról van szó, hanem az egész műsorról.


Tóth Gabi ha jó pasit lát, akkor azonnal maga alá élvez, ha a férfiak csöcsöt akkor ők recskáznak rögtön....Az egész műsorban mit közvetítenek?


Ha jó pasi vagy? Azonnal dugni akarnak veled a nők.

Ha jó nő vagy? Akkor folyton azt mondják hogy "hagyd ezt te megélsz a testedből".


Míg ha nem vagy dekoratív, akkor mehetsz a süllyesztőbe.


Az "énektudás" meg nem is létezik, a jókat simán hazaküldik, és mindenféle hamisan éneklő kis sablon embereket szednek össze.


De mondom, részemről ez a szexista közvetítés a legundorítóbb amit írtam, hogy az egész azt közvetíti, hogy nőként légy k..va, a csöcsöddel és a pin@ddal bármit elérhetsz. Meg ugyanez van ha jóképű izmos férfi vagy, még 2 szót nem szóltál, de Tóth Gabi már 3x elélvezett....És sajnos a világ is egyre inkább ebbe az irányba megy, nem kellene még támogatni is.

2014. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Botrányos.Nem tudom,hogy ültethették olyan emberek mellé,mint a Szikora,Alföldi vagy a G.Mintha egy szinten lennének.Pedig rohadtul nem.Vidéki kis proli liba,aki 10 éve nem tanult meg viselkedni,pedig volt rá ideje.
2014. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régi már a kérdés, de válaszolok. Igazából az egész magyar zenei tehetségkutatóval az a baj, hogy semmi zenei kritikát nem mondanak, legfeljebb néha, hogy hamis, de az már csoda. Nézz bele egy amerikaiba/angolba. Nézd meg, amikor az American Idolban 2011-ben Steven Tyler meg Jennifer Lopez zsűriznek. Én onnan tanultam meg angolul zenei kifejezéseket, hogy flat, meg melody line meg notes meg out of tone meg nem tudm már hogy mondják,de szólnak, ha valaki ugrál a hangok közt, teátrális, akármi. Jó, ha valkai annyira rossz, hogy kommentálni se kell, lehet, hogy ott is elküldik, de még annak is megmondják, hogy hamis volt. Persze nem a Simon Cowell (akivel semmi bajom amúgy), mert ő mindenre azt mondja, hogy ez volt a legrosszabb, egy nap lát 20 legrosszabbat. :D De a többi zsűritag, akik énekesek, azok jobban zeneileg kritizálnak, mint nálunk. Még a popénekesek is, akiket nem is ismertem, csak ott, a külföldi X-Faktor zsűrijében ismertem meg, azok is legalább mondanak valamit az énekhangról magáról. Még azok is, akikről sokan gondolják, hogy nem voltak Whitney Houstonok. Ezzel szemben a magyar műsorban ilyen vicces, hülye beszólások vannak, hogy olyan vagy, mint egy mérgezett boszorkány, döglött macska, porszívó stb. Mikor gyerek voltam, és az első Megasztárok voltak, szállóigévé vált a gyerekek közt, hogy "Ez nem jött át", amit a Pély Barna mondott mindig, mert állandóan csak ezt ismételgette. Persze a külföldiben is vannak megjegyzések, és nálunk is van, akinek elmondják rendesen, hogy mi a helyzet. De az arányokat érdemes megnézni.


Tóth Gabihoz ez úgy jön, hogy ő is csak hisztizik. Közben minden rockdalra hangvillákat mutogat meg őrjöng, közben nem is rockénekes. Mert ha Steven Tyler mutogatna hangvillákat mindenre (amit nem tett, amúgy kulturáltan végigülte a dolgokat, néha mondott valami vicceset, dobolt az asztalon, adta az ütemet, de alapvetően ült a fenekén), arra azt mondom, hogy legalább egy rockénekes. De a Tóth Gabi olyan rockénekes, mint a Columbo felesége.

2019. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!