Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Magyar Televíziónak nem...

A Magyar Televíziónak nem kellene végre elgondolkodnia azon, hogy mindenki számára bármikor online ill. letölthető formátumban is elérhetővé tegyék a digitálisan rögzített anyagaiknak legalább egy részét?

Figyelt kérdés

A Netflix már a spájzban van, a Magyar Televíziónak meg nincs elfogadható minőségű online tartalomtára?

Azért csodálkozom ezen a maradi gondolkodásmódon, mert rengeteg értékes műsor, mozgókép anyag halmozódott fel náluk, amit soha le sem adnak. Miért nem lehet ezt elérhetővé tenni, normálisan kereshető adatbázisban, elfogadható minőségben, mindenféle fölösleges korlátozás nélkül, akár csekély fizetség ellenében?



2014. szept. 27. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Közpénzen elkészített régi filmeket, dokumentumfilmeket és egyéb műsorokat nyugodtan adhatnának ingyen is, HD minőségben vagy legalább tisztességes felbontásban, ha már arra nincs reális kereslet, hogy DVD-n megjelentessék. Hogy ez rengeteg pénzbe kerülne? Így van. De mennyi pénzből is ga(rá)zdálkozik a köztévé egy évben? Igazán kijönne belőle, ha nem is egy év alatt. Ott van a nava.hu például, hulladék minőségben, szarrákódolt formában lehet megnézni egyes dolgokat, (letölteni azt már nem) a többi le van tiltva. Szánalmas.
2014. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint erre gondoltok?


[link]

2014. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács János Szal. ***** válasza:

Ez a médiatár egy vicc. Gondoltam, megnézek valamit, pl. a Topáz c. filmet, ami szeptember 14-én ment. Erre kapok egy reklámot, amit végignézve elkezdődik egy video... Kezdek reménykedni, ám ez nem a film, hanem egy kb. másodperces beharangozó előzetes. Nem baj, nézzünk mást! Legyen pl. A tizedes meg a többiek. Azt sem tudom megnézni.


Az, hogy a legutóbbi Ridikül adás lejátszható, azt nem nevezném "elfogadható minőségű online tartalomtár"-nak.


Bár kereshetőnek tényleg kereshető az adatbázis, ez dícséretes. Ettől eltekintve szánalmas.

2014. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy pl. 690 forintért a Telekom videótárából bármelyik, akár új filmet is megnézhetem két napig, akár többször is (IPTV, Tv Go). Ugyanakkor a régi jó magyar tévéfilmek, szinházi közvetítések, vagy filmek nincsenek sehol! Ami van, az szánalmasan kevés.
2018. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az MTVA archívumban állítólag 2020-ban egy mozgókép archívum nyílik, a rádióarchívummal együtt. A fül már kész van az oldalon fent, és ott van a bemutató leírás is...
2019. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!