Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted a Bordás Anasztázia...

Szerinted a Bordás Anasztázia fogja megnyerni az idei X-faktort?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy még nem hallottunk mindenkit. És akiket hallottunk tőlük is csak egy jól begyakorolt dalt. Lehet hogy más műfajban nem ennyire profik. De ez a csaj engem nagyon meggyőzött. Magasan a legjobb, legprofibb volt mindenki közül eddig.

Szerintetek?


2014. szept. 27. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Már megint van X-Faktor? Hanyadik? És legfőképpen: nézi még valaki? Hihetetlen, mikről marad le az ember, ha száműzi a TV-csatornákat az életéből...


Ez az egész tehetségkutatós biznisz egy nagy átverés. A "tehetségek" ebben az egészben csak bábuk, akik arra kellenek a kereskedelmi csatornának, hogy az életük kiforgatásával a bulvárújságok címlapjára kerülhessenek, ezzel is reklámfelületet és nézettséget biztosítva a műsornak. Az meg, hogy ki nyeri az X-Faktort, nem számít. Pár év, és el lesznek felejtve, miután minden bőrt lehúztak róluk, és keresnek új "tehetségeket", így megy tovább az ördögi kör. Azért teszem a tehetség szót zárójelbe, mert nem az számít a jelentkezőknél, hanem az eladhatóság, és a felhajtás.

2014. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előttem szólónak sajnos igaza van, az X-Faktorban nem a tehetség a fontos inkább a a bulvár és a nézettség és az jut tovább, aki minél több bulvárt tud termelni. Anasztázia egy őstehetség, aki ért a zenéhez az tudja, hogy minden esélye megvolna, hogy megnyerje(persze, ha a tehetségről szólna a műsor).Én remélem, hogy legalább bejuttatják az élő showba, már, ha benne van az X-Faktor forgatókönyvében.
2014. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké. De ez nem az a kérdés, hogy "mi a véleményetek általában az X-faktorról". Ha ez érdekelne, akkor úgy tettem fel volna a kérdést.
2014. szept. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!