Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy filmet keresek amit 2...

Marcikadraga kérdése:

Egy filmet keresek amit 2 részletben adtak le a gumimacik után a90-es években. Ez egy űrhajós film ahol viszonylag fiatalok indultak küldetésre. A film úgy kezdődik, hogy 2 férfi verekszik és mind2en külön külön 1-1 kapszulában elhagyják az űrhajót?

Figyelt kérdés
Eltelik jópár év Az indulás előtt 2 barát elment gyorskajáldába bemondták a mikrofonba ,h mit kérnek majd a tenyerüket scannerre tették és így fizettek.Az 1. gyerek tudott fizetni a 2-nak viszont problémái voltak a számlájával ezért a barátja kezét kölcsönkérte és azt olvastatta le és kért egy rakat hamburgert.Van egy másik emlékem a filmről:Megsérül az űrhajó majd elkezdik javítani.A kapitány megnézi ,hogy hogy haladnak a munkálatok mikor bezárul mögötte az egyik ajtó és nem tud kimenni.Az egyik újonc arra jár és látja h a Kapitány ott ütögeti az ajtót kivülről .Prórbál neki segíteni de nem sikerül majd a kapitány mögött egy másik ajtó is kinyílik és nem tud ellene mit tenni az újonc nem tud neki segíteni majd a Kapitány szépen kirepül az űrbe és meghal.Ergo vki kinyírta a kapitányt.A film vége fele elérnek egy másik űrhajót ahol találnak egy szőrös manust akiről kiderül ,hogy az a fószer aki a film elején a kapszulában megmenekült.

2014. okt. 13. 21:09
 1/3 dozerman ***** válasza:
-Csillagutasok (Earth Star Voyager, 1988)
2014. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ Nagyon szépen köszönöm! My bad.. nem is tudtam ,hogy ez sorozat volt! :) köszi még egyszer!
2014. okt. 16. 10:51
 3/3 dozerman ***** válasza:
Igazán nincs mit! Én is néztem annakidején! Fel is vettem, még valahol meg is van VHS-en.
2014. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!