Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ennek a több mint 10 éves,...

Mi ennek a több mint 10 éves, osztrák sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés

Régen az ORF-en adták (szerintem legalább 10 éve, elnézést, ha tévednék), és tudom, hogy sokat néztem, de alig emlékszem belőle valamire. Annyi maradt meg, hogy az egyik részben a nagymama (?) véletlenül összetört valami üveget, megvágta magát, és ezért félő volt, hogy vérmérgezést kap. Az unokája is ott lehetett valahol a közelben, ha jól rémlik.

Sajnos csak ennyit tudok. :(



2014. okt. 15. 17:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kórházas sorozat lesz, pl. A klinika (Die Schwarzwaldklinik) egész jó tipp lenne, ha nem pörgettem volna most át az epizódleírásokat - eredménytelenül. Pedig a sorozat intrója nagyon ismerős volt, szóval biztos, hogy láttam belőle részeket... Ha valakinek van még ötlete, ne tartsa magában, így 7 év után sem adtam fel a keresést! 😊
2021. jún. 28. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!