Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki miért nézi és miért nem...

Ki miért nézi és miért nem nézi az X faktort?

Figyelt kérdés
Valakik azt mondják megrendezett. De tudtommal csak az eleje a válogató és ott is csak a legviccesebbeket/legjobbakat/legbénábbakat mutatják, ezt elismerték. Akik szerint tovább is megrendezett, hogy ki nyerjen például, van rá bizonyíték? Mi az oka hogy nézitek és miért nem, aki nem? :)

2014. okt. 19. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Én azért nem nézem, mert szimplán nem érdekel már az 1000. tehetségkutató műsor. Jó volt egyszer, legelőször, amíg újdonságnak számított. Most már valahogy nem tud érdekelni, hogy mások mennyire tudnak jól elénekelni egy számot, amit előttük már ismertebb emberek elénekeltek. Erre meg minek pocsékoljak el 2 órát a hétvégémből, ha azalatt mást is csinálhatok.
2014. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én szintén azért nem nézem, mert nem érdekel. Nekem nem ez a zene a zene.
2014. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mármint milyen "ez"? :) Úgy érted, hogy az, ha egy dalt az eredeti előadó énekel meg, vagy nem értem. :)
2014. okt. 19. 20:17
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Én néztem az elején, de már nagyon meguntam. Megasztár, Csillag születik, X Faktor, már nagyon unalmas, mindig el vannak ájulva az újaktól aztán meg eltünnek a süllyesztőbe. Ami még nem tetszik benne, hogy aki szimpatikus a mentoroknak, annak több esélyt is adnak, bármilyen rosszul is énekel, aki meg nem szimpi, azt megalázva küldik el. Belenéztem, de a gépen szoktam nézni utólag, ami nem érdekel tekerem is tovább.
2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel az, hogyan emel fel „tizenöt percre” a média valakiket azért, hogy a reklámokból, az eladott lemezekből mások gazdagodjanak. Az összes ilyen műsor megrendezett, ha jobban belegondolsz mindig úgy válogatják össze a résztvevőket, hogy minél szélesebb közönség tudjon azonosulni egy-egy szereplővel (pl. legyen nagyon fiatal lány és fiú, akiért a tinik bomolhatnak, legyen cigány, legyen valami „őrült” vagy izgalmasnak tűnő múltú stb.). Aztán elhitetik, hogy a betelefonálás bármit is számít a műsorban, utána valamelyik „mentor” felkarolja a sztárocskát, akivel el lehet adni egy-két lemezt, jól lehúzzák persze a bősz segítők, s végül megy a süllyesztőbe. Vagy ha van benne némi kurázsi, celeb lesz belőle, és még igyekszik minél több műsorban szerepelni, hogy fentmaradjon a színen.


Természetesen bizonyítani nem tudom a fenti állításokat, de tévés barátaimtól hallottam. Egyébként nem kell túl sok logika hozzá, hogy belássuk, a tévéműsorok nem a jótékonyságról szólnak, hanem kőkemény üzleti érdekekről. Az egyik barátnőm nemrég mesélte, hogy egy főiskolai évfolyamtársát látta egy valóságshowban a minap, tök más néven szerepelt, és teljesen más személyiséget játszott, mint amilyen valójában. Ne higgyük, hogy a ládából az élet kacsint ránk! :)

No meg a kérdés megfordítható: van arra bizonyíték, hogy pl. egy betelefonálós műsorban bármit számít bárkinek a szavazata?


(Hozzáteszem, 10 éve nincs tévém, ezt a műsort nem is láttam, csak egy-két elődjét régen. És egészen boldogan élek nélkülük. :))

2014. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem függőséget okozott, de igazatok van. Az maradt még ki, hogy úgy is lehetsz ott valaki, ha valakinek a valakije vagy. Vagy az RTL-nél vagy a sztárvilágban. Lásd: Zámbó Krisztián. Nekem Alföldiről nehéz elhinni, hogy ott van immár 2 éve. Őt úgy hittem több ennél.
2014. okt. 20. 17:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Már nagyon unalmas, túl régóta csinálnak évente 1-2 ilyen műsort, a versenyzők nagyjából ugyanolyan középszerűek, igen ritka, hogy valaki kifejezetten jó lenne. Ha 5 évente lenne mondjuk 1 ilyen műsor, akkor biztosan jobb lenne a felhozatal. Azonkívül van jobb dolgom is, mint azt nézni.
2014. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Középszerű, ugyanazokat a dalokat többé-kevésbé jól-rosszul éneklő amatőrök (angolul nem is tud a többség), mindenen lelkesedő, egekig dicsérő zsűri. Századszor is ugyanaz, igazi tehetség idén sincs, nem napon barnult annál több. Unalmas az egész.
2014. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, kell ázsiai, kell európai, kell meleg, kell extrém, kell nagyon fiatal, kell roma, csak igazi magyar nem. Minden kategóriából kell egy.

Aztán jut a győztesnek 15 perc hírnév. Minek ez?

2014. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem nézem mert túl gyakran adják, és van elég ilyen műsor, meg teleszövik ilyen érzelmi sz*rokkal. Továbbá a győztesek szép lassan elfeljetődnek, és szerintem az egész X faktor nem kelhet versenyre egy régebbi "ki mit tud?" műsorral. Azoknak a győztesei egyébként is univerzálisabb előadok voltak: például színász-énekes-humorista kombináció. Ilyen kaliberű győzteseket hol látsz ma?
2014. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!