Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régebbi Dél-amerikai sorozatok...

Régebbi Dél-amerikai sorozatokról van hatalmas gyűjteményem ami már nem kell. Csak foglalja a helyet. Kidobjam?

Figyelt kérdés
Cikkek, könyvek, kazetták, újságok nagyjából 2000-től kezdve.Kell valakinek, vagy kidobjam?
2010. jan. 25. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

dvd-id vannak?


amúgy hirdesd meg teszvesz-en,vaterán...vagy ilyen szappanoperás oldalakon:)

2010. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dvd-k nincsenek. Azért nem akartam oda feltenni, mert nem eladni akarom, hanem valakinek odaadni.
2010. jan. 25. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne dobd ki!

De ha nagyon fohlalja a helyet akkor vidd le/fel a padlásra ha van!

De jó lesz emléknek vagy majd ha évek múlva előszeded jó lesz rá nézni:)

2010. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nincs szívem kidobni, de rettentő sok helyet foglal. Ja és se padlásunk, se pincénk nincs panelben lakom. De köszi. Ha bárkinek kellene akár később is, nyugodtan érdeklődön hátha még meglesz:)
2010. febr. 2. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Írnál nekem egykét sorozat címet, hátha érdekelne vmelyik!
2010. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Marimar, María, Rosalinda, Esmeralda, Vad angyal, Tiltott szerelem, Titkok és szerelmek, Camilla, Vipera, Paula és Paulina, szóval minden ebből az időből. De leginkább konkrétan a sztárokról van anyag. Thalia, Natalia, Gabriela, stb.
2010. febr. 3. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Natalia Oreiro?(nem tom h hogy írják mert barátnőm a nagy rajongó én nem annyira ismerem)Mert róla küldhetnél:) odadnám barátnőmnek.

Ha igen akk e-mailomra majd írjál: veronica_kirchner_4@citromail.hu

2010. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!