Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Real-Barca meccset mért a...

A Real-Barca meccset mért a cseh Sport 1 adja amikor a szombati meccseken eddig a cseh sport 2 hd szokta adni?

Figyelt kérdés
megnéztem mi lesz a kettesen 6kor de csak egy ócska hoki meccset fognak ismételni

2014. okt. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Csehországban élsz?

Mindegy, Magyarországon a Sport2 fogja adni 3 perc múlva...

2014. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szlovákiában élek, Freesatom van ahol a cseh sport 1 SD-be van, a cseh sport 2 meg HD-s.

Valahogy lehet fogni a magyar upc direct szatelit adásait is, itt úgy van hogy a magyar Sport 1 HD a sport 2 meg SD-s.

Nem tudom ki találta ki ezt a megoldást de rohadjon meg mert nem tudom HDba nézni :'(

2014. okt. 25. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény, mindjárt sajnállak.
2014. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bírtad volna ki, ha ezt nem írod ide? Én megértem a kérdezőt, tök rossz, ha lemaradsz egy olyan meccsről, amin a kedvenc csapatod játszik a legnagyobb riválisával...
2014. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Látszik nem olvastad el a kérdést, tudta nézni a meccset, csak nem HD-ben. Most erre mit lehet mondani? Szánalom. Másnak kenyérre nincs pénze, vagy hiányzik egy végtagja.
2014. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!