Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szabó Zsófi szerintetek is...

Szabó Zsófi szerintetek is béna most az X-faktorban?

Figyelt kérdés
Még csak pár perce megy, de már unom, hogy állandóan a dzsungel a téma, meg kb. annyi a szókincsük, hogy "Nagyon csinos vagy" - "Nagyon szépen köszönöm" "Jaj, köszönöm szépen", "Ó, köszönöm". ja, meg már vagy 5x elmondta, hogy mennyire hiányzott neki a Bence.

2014. okt. 25. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Biztos izgul:) Nem a legjobb, de Ördög Nóránál már százszor jobb, pedig neki volt tapasztalata...
2014. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Pár percet láttam belőle, pont ő beszélt, szerintem ügyes
2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp kérdést akartam én is írni róla:)


Erőltetett, borzasztó...Nóra nyomába sem ér!

2014. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon affektál,nem is beszél rendesen,azt a szót,hogy ikes ige,tuti nem hallotta még..hasonlóan értelmes,mint Sarki Kata barátnője..
2014. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, szerencsére már nem lesz a többi adásba, csak az after x-be.
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 100x jobb volt mint Bence.Nekem elégé szimpatikud is volt:)
2014. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manó1235 ***** válasza:
most nézem vissza mert élőben nem tudtam nézni végig röhögi az egészet, kiabál, megjátsza magát.. erőltetett
2014. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!