Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van mindenki oda Tóth...

Miért van mindenki oda Tóth Andiért az x faktorból?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal jön, hogy még csak 15 éves, meg, hogy ezt mennyire nehéz elhinni, olyan profi, pedig szerintem nem kellene őt ennyire sztárolni. Már most nagyon el van szállva magától, meg a múlt szombati show után a műmegsértődése is szánalmas volt. És igen, hihetetlenül féltékeny vagyok rá -.-

2014. okt. 30. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda érte :D
2014. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én bírom őt, tök tehetséges, olyan laza a színpadon is.A hooligans dala is naon ütős volt.Remélem döntős lesz, sokkal jobb, mint néhány emberke ott. Kérdező hát picit szánalmas h féltékeny vagy:D
2014. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint már idegesít.....
2014. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó hangja van,az elején(válogató,azóta műnőt próbálnak csinálni belőle,elég nagy sikerrel) szimpatikus volt,de azóta nagyon elszállt magától.
2014. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy természetesen tehetséges, viszont nekem sok. Az én ízlésemnek egy 15 éves lánytól túl kirívó viselkedést produkál. De ízlések és pofonok. A személyét meg nem ítélem meg, mivel nem ismerem. :)
2014. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én is egy kicsit féltékeny vagyok rá, mert szeretnék úgy énekelni, mint ő, olyan lazán, és ösztönösen jól, bár így sincs rossz hangom, nem arról van szó.

És azért sztárolják, mert van benne tehetség, nem átlagos tehetség, valamint ez egy ilyen műsor. Az X-Faktor miatt pedig nem kell rá féltékenynek lenni, mert utána, ha mondjuk 3. lesz, vagy ilyesmi (mert szerintem megnyerni nem fogja), kap egy pár meghívást egy pár kevésbé neves fesztiválra, és kész.

Nézd meg! Hol van mondjuk most teszem azt, Király L. Norbi. Sehol nincs, pedig harmadik lett.

Oké, az ember kap pár hónap hírnevet (nem mondom, hogy az rossz dolog, mert biztos jó érzés, hogy a figyelem központjában lehetsz) és ennyi, meg egy kis önbizalmat esetleg, de nem többet, kivéve, ha tényleg olyan jó, akkor inspirációt is.

Ráadásul itt szerződéseket iratnak alá az emberrel.

Kívülről nézhet ki ez jónak, de az egész meg van szervezve, és arra mennek, hogy minél több pénzt zsebelhessenek be az szavazatokból. Ez a Showbuisness.

Ajánlom figyelmedbe Leiner Laura Késtél című könyvét, tökéletesen leírja a dolgokat.

2014. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!