Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Festetics György herceg...

Festetics György herceg temetéséről találtam egy videót, de nem tudom lejátszani. Egy nagy fekete üres tér van. Valaki megmondaná, miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A legújabb Adobe Flash Player van a gépeden? Innen töltheted le: www.adobe.hu
2014. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen... a koliban nem megy, sem a szomszéd szobában, viszont az otthoniak meg tudták nézni. Le is töltötték és elküldték, és bár maga a probléma megoldódott, még mindig nem látom a videókat az oldalon.
2014. nov. 5. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs a koleszban letiltva minden videó?
2014. nov. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
youtube működik.. :)
2014. nov. 23. 14:29
 5/7 gretike55 válasza:

Valószínűleg vagy azzal a készülékkel van baj, amivel nézed, vagy ahol nézde. Esetleg megkérdezheted a

többieket.

2014. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi is arra gondoltunk, de két gépen próbáltuk ki, egy tableten és egy mobilon, wifivel és mobilnettel is... :/ egyébként a torrentek sem indulnak, csak nem tudom, mit lehet ilyenkor kezdeni vele... :D
2014. nov. 24. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a rendszergazdát, hátha ő tudja, miért nem működik.
2014. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!