Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Korra legendája 5. évad. Lesz?

Korra legendája 5. évad. Lesz?

Figyelt kérdés

helló, egy nagyon - nagyon nagy Korra fan vagyok! már angolul megnéztem a negyedik évadot is, és igazán szomorú vagyok, mert nem éppen az a vége, amit én (és gondolom sokan mások) vártak :'(. tud valaki esetleg valami biztos infót adni? =D nagyon örülnék!!!

előre is köszi!!



#Avatár: Korra legendája #Avatar #korra legendája 5. évad
2014. nov. 7. 12:09
1 2
 1/14 Krisipoke ***** válasza:
57%
Hogy nézted meg az egész 4. évadot, amikor a 13 részből még csak hatot adtak le? :D Egyébként nem terveznek 5. évadot.
2014. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Már lassan 2016 és még semmi hír róla szóval nem valószinű :D
2015. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy eléggé leszbi gyanús volt ez a befejezés szóval a folytatás tuti hogy 18+ lesz! :D
2015. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Krisipoke ***** válasza:
72%
Utolsó: a készítők megerősítették, hogy Asami és Korra összejöttek a végén. Viszont miért lenne 18+-os? Az első évad végén is összejött Korra és Mako.
2015. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nana Haruno válasza:
59%

Szerintem Kora szereti Mákot hisz Máko sose tagadta.

Remélem nem lezbis story az egész hanem csak két jó barátnők és enyide ki tudja én remélem lesz 5 évadja

2016. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
16%
Miért lennének lezbik? Csak Korra és Asami életéből is hiányzott hogy van egy legjobbbarátja. Legalábbis nekem ez teljesen így jött le.
2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lennének lezbik? Ennyi hülyét egy csapásra. 3. könyvben mondta is Korra, hogy Asami a legjobb barátja
2016. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Krisipoke ***** válasza:
62%

Itt senki nem olvas vissza? :D


Emberek nézzetek utána a készítők Twitter oldalán, vagy a hivatalos 4. könyves Art Bookban. Mindkét helyen maguk a készítők erősítik meg, hogy igen, Korra és Asami egy pár lettek a végén. Amikor a sorozat alkotói mondják ki konkrétan, hogy mi történt, akkor az úgy történt.


Nem mellesleg barátságokból alakulnak ki a legjobb/legnagyobb szerelmek. Miért ilyen nehéz ezt elfogadni?

2016. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A korábbiakban nem, de ebben a 4.évadban nagyon kiemelték Korra és Asami kapcsolatát. Biztos hogy leszbi, főleg ha megerősítették. Nincsen bajom a leszbikkel, sőt, jó társaság (általában), de ebbe a sorozatba (az elődjét tekintve) egy cseppet sem illik bele ez a befejezés, és sokminden még most sem derült ki. KELL folytatás!
2016. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Egyik se lezbi, hanem bi. Mert ha lezbik lettek volna nem du(g)tak volna mindketten MAKO-val :)

Amugy akkor nem csak nekem szúrt szemet :)


Akkor most a meleg szervezetek nagyon örülhetnek.


Remélem mégis lesz 5. évad, és kiderül hogy csak kísérleteztek egymással :)


Remélhetőleg nem mennek el nagyon ebbe az irányba.


Amugy aki azt írja hogy a készítők írták, az kérem rakjon ide egy linket róla.


Ha meg nem lesz ujabb évad, akkor arra lennék kíváncsi, hogy ujabb sorozat lesz e ? Nem hinném, hogy veszni hagynák mikor rengeteg nézője van.

2016. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!