Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyarországon miért Győzikére...

Magyarországon miért Győzikére van igény a TV-ben?

Figyelt kérdés
Sok ember szerint elképesztő hogy Győzikére van igény ebben a kisországban. Mi olyan vicces benne vagy mitől tudja mindig az embereket magához csalogatni? A Gyozike Showt több mint 2 és fél millióan nézzték. És az ilyen szennyműsorokat úgy szintén. Miért ilyenekre van igény Magyarországon? Mert azt nem mondhatja senki hogy csak a média futatta fel. Azért futatta fel a média és az RTL KLUB mert igény van rá. Ez kell a magyar embereknek. De miért? Más országokban az ilyen gyozike félék wc-t pucolnának mert talán ahhoz még értene. Ezeka műsorok csak népbutításról szólnak.
2014. dec. 5. 21:12
 1/9 anonim válasza:
Tévedsz. Amerikában is ugyanilyesmi műsorokat adnak.
2014. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hozta magával a kapitalizmus. A szocializmusban véletlenül sem kerültek volna képernyőre.
2014. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerű pszichológia. Az emberek azért, hogy többnek, jobbnak érezzék magukat, az életüket jobbnak lássák, ehhez kellenek ezek az taj paraszt cig*ny*ok, mint a gáspár família, akik a legeslegalja mindennek. Akik üvöltöznek, semmihez nem értenek, bíróság által kimondottan bűncselekményből származik a vagyonuk egy része, akik külföldön sem tudnak viselkedni, akik realitásérzéke messze elrugaszkodott a normálistól, szóval ezek az ostoba, emberek vannak bedobva gumicsontnak az embereknek.


A nézettségi adatokat régóta lehet tudni hogy hamisítják, tehát arra ne adj. De ilyen mértékben nem tudják hamisítani, szóval inkább amit felvetettem, lehet én szerintem az oka.


Gondolom az nyilvánvaló, hogy nem azért nézik, mert tehetséges, mert tisztességes, mert jó hangja van, mert értene bármihez. Ez egy utolsó, lusta, semmihez sem értő, buta cigán*kölök. Semmi több. Azt mondják az interneten, - nem tudom igaz-e - nagyanyja a környékbeli buta emberektől begyűjtötte a kárpótlási jegyeket, földeket abból csináltak nagy vagyont.

2014. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha rajtam múlna akkor a média úgy eltűnne ahogy senki sem gondolná, szóval azért mert a legtöbb ember szereti/imádja azt a nyomelemet, szeretik nézni ahogy teszi a hülyét
2014. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ide lehetne sorolni Auréliót is meg a többieket is És arra is nagyon kiváncsi lennék 40-50 év múlva ezek a mostani celebek már nem lessznek sehol akkor majd újak lessznek. Lessz több ilyen show is de milyen celebek lessznek akkor? Gondolom akkor sokkal rosszabbak lessznek mint a mostaniak.
2014. dec. 5. 21:28
 6/9 anonim válasza:
Legalább írj helyesen. Lesznek.
2014. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan mint mondjuk a Mónika Show. Az is tele volt cigányokkal, cigány famílikel.
2014. dec. 5. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehol sem különb a néző, Amerikában is a mocsokra van igény, lásd Honey Boo Boo meg társai.
2014. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na azért nem kell a magas lóról beszélni.


Én el tudom képzelni, hogy valaki hazamegy fáradtan az egész napos fizikai munka után, leheveredik a tévé elé és nem mélyenszántó beszélgetős műsorokra meg természetfilmekre kíváncsi, hanem nézi pl. Győzike majomkodásait. Arra jó, hogy teljesen kikapcsolj.

Persze mindenkinek más a pihentető.


Népbutítás? Ugyan már. Azért mert valaki megnéz egy ilyen műsort, attól még hülyébb nem lesz. Akkor, ha folyamatosan ilyeneket néz és mellette nem csinál mást, nem olvas, művelődik, okosodik, akkor már inkább.


Hozzátenném, hogy hébe-hóba, mikor fáradt vagyok kb. mindenhez van hogy bekapcsolom a tévét és én is megnézek egy ilyen "népbutító" műsorból egy-egy részt. Nem érzem magam emiatt se hülyébbnek, se alsóbbrendűnek.


Amúgy az, hogy egész nap az interneten lógsz és nem csinálsz SEMMIT...az jobb? Órák elmennek azzal, hogy csak kattintgatsz jobbra-balra.

2014. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!