Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rising Star app-pal szavazva...

Rising Star app-pal szavazva miért nem jelenik meg a tv-ben a szavazatom?

Figyelt kérdés

Az énekesek előtt megjelenik, hogy kik támogatják őket, én minden produkcióra szavaztam, de egyszer sem látszott a képernyőn.

Ráadásul az a furcsa, hogy minden egyes kis felugró ablakban a kép teljes nagyságán egy-egy arc van, ki van zárva, hogy minden egyes RisingStar apphoz kapcsolt Microsoft fióknál a felhasználó arcképe legyen a profilkép.

És pont ugyanúgy mindegyik, ugyanakkora fejek.

Kétlem, hogy vki kézzel irányítaná, hogy mely profilképek bukkanhatnak fel.

Vagy vmi program szűri, hogy csak az arcképesek?

Műsor közben profilképet cseréltem, de persze utána sem láttam viszont a képernyőn.

Nagyon furcsa, mert ha belegondolok, fb-on az ismerőseim max. 10%-ának van ilyen típusú profilképe, hogy egyedül szerepelnek rajta, szemből, a képen csak az arc, semmi egyéb.

Hogy is van ez? Átverés?



2014. dec. 8. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsoda égető problémák.
2014. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni, minek írsz???
2014. dec. 8. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem töltöttem le az alkalmazást, de úgy tudom hogy az első elindításkor megkérdi hogy akarod-e hogy a fotód megjelenjen a műsorban, szerintem ellenőrizd le hogy mit állítottál be. Több mint százezren töltötték le az appot, mekkora az esélye annak hogy pont a te képedet rakják ki a falon?

Valamint véleményem szerint kivágják a képet hogy csak az arc látszódjon.

2014. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!