Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen diplomája van VV...

Milyen diplomája van VV Vikcsunak a Való világ 7 első kiesőjének?

Figyelt kérdés
A kisfilmjében azt mondja, hogy boncmesternek tanul, az adatlapján kutyakozmetikus foglalkozás és végzettség van írva. Mindkettő OKJ, viszont a villaléte alatt többször emlegette, hogy diplomája van.

2014. dec. 10. 17:44
 1/6 anonim válasza:
100%
A tobbieknek max erettsegijuk van, ehez kepest az OKJ szinte mar PHD-nek szamit ilyen korokben.
2014. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Jaaa, értem. ahhoz képest Edinát elég szépen gúnyolták, hogy a "leghülyébb", amikor neki is érettségije van. :D
2014. dec. 11. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A boncmester az a patológus. Az diplomás orvos. Nem nézem a való világot, csak most a kérdés alapján rákerestem erre a "lényre" és kizárt hogy az orvosi egyetemre beengedjék. Oda ilyen 420 pontnál kezdődik az orvosi képzése ennek szerintem talán nyolc általánosa van. Szóval kamuzott.
2014. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Off: A boncmester nem patológus. A boncmester az boncmester, a patológus meg patológus. Előbbihez elég egy OKJ-s képzés, utóbbihoz viszont orvosi egyetemet kell végezni. Ne keverjük a szezont a fazonnal.
2014. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 14. 15:30
 6/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!