Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a UPC mediaboxon nincs...

Ha a UPC mediaboxon nincs HDMI csatlakozás, kérésemre cserélik másikra?

Figyelt kérdés
UPC Digital Bronze előfizetésem van évek óta. A szolgáltatótól kapott médiaboxhoz nem lehet csatlakoztatni HDMI kábelt és azon keresztül a tv-t, ami full HD képes. Most scart csatlakozót használunk. Kérdésem, hogy a UPC kérésemre cseréli a mediaboxot anélkül, hogy esetleg csomagot váltanék?

2014. dec. 12. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Ügyfelünk!

... ja mégse ...


Ez a gyakorikérdések.hu, nem a UPC ügyfélszolgálata. Szerintem ott hamarabb kapsz választ.

2014. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hol tettem fel a kérdést.

Csak korábban egy más témában (internet) voltam az ügyfélszolgálaton (Bp. ÁRKÁD), és nagyon erőszakosan akartak rábeszélni egy drágább, de "nekem mégis sokkal jobb" csomagra. Holott nem is csomagváltás miatt mentem.

Amikor köszöntem a lehetőséget, de nem kívántam élni vele, még én éreztem magamat h****nek. A hölgy ezt a véleményét nem is igazán próbálta leplezni.

Ezért gondoltam, hogy talán itt is van értelme feltenni a kérdést.

Tévedtem. Azért köszönöm a felvilágosítást.

2014. dec. 12. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem jól indítottál akkor.

upc-hez úgy kell odamenni,hogy le szeretnéd mondani az egész szolgáltatást.

ekkor az ügyfél szolgálatosnak kötelező felajánlania egy megtartási kedvezményt.

ilyeneket,hogy 3-6 hónapig ingyenes az egész előfizetés,fél évig ingyenes a médiabox stb.

amikor ezt letisztáztad,utána mondod el azt amit valójában akarsz,vagyis te teszel szívességet,hogy egyáltalán náluk maradsz,mint előfizető.

másképp nem lehet bírni velük,mert olyan undorító patkány taktikát követ ez a társaság,hogy az valami elképesztő.

fél évente emelik az előfizetését annak,aki nincsen résen és nem kezdi el lecigánykodni a dolgot.

én is csak véletlenül jöttem rá erre amikor költöztem,bementem lemondani és a havi 12ezres előfizetésemből lett 7ezer ugyanaz a csomag.

évente ismételni kell,mert támadnak folyamatosan.

2014. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért ez nagyon lehangoló így.
2014. dec. 14. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

lehangoló vagy sem ez így működik.

amikor bemegyek még arra is figyelni szoktam,hogy 4-5 jegyet nyomtassak és várakozás közben nézem melyik ügyfélszolgálatos visszahúzódóbb,szolidabb és ahhoz megyek,őket könnyebb legyőzni,visszazsarolni.

akik nehéz ügyek azok a nemtörődöm jó csaj ügyfélszolgálatosok,hozzájuk nem szabad menni.

mert ők annyit mondanak-lemondja?rendben.-lesz-arják az egész melót.

2014. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze hogy leszarjak.Teged mennyire erdekel az hogy a szomszed neninek megdoglott a macskaja? Raadasul Az ugyfelszolgalaton aki felveszi a telefont az nem a lemondassal foglalkozik, csak tovabbadja annak akinek kell, es probaljak megtartani az ugyfelet.Ha nem sikerul irjon haza. Amugy kicsereli hd minosegure, ha fizetsz.:)ez igy mukodik a mai vilagba
2015. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!