Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Magyar Disney Channel...

A Magyar Disney Channel lehetséges hogy Gmailos email címet használjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy magyar weboldalon találtam egy disneymagyarorszag@gmail.com című elérhetőséget, mely állítólag a Magyar Disney Channel elérhetősége, de ugyanakkor én sehol nem látom hogy feltüntetve szerepelne a csatornánál bár van egy YT -os fiókjuk és ahhoz járni szokott egy Gamailos cím is.


Valaki megtudna erősíteni hogy ez az ő címűk?


Előre is köszönöm a választ



2014. dec. 16. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Alulra letekerve ott a Kapcsolat menüpont.

2014. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a választ de tudom hogy ott van a kapcsolat menü de ott semmi nem olvasható Email címről csak címek és székhelyek vannak ott listázva(mint például: Információ a médiaszolgáltatóról, Szervezeti egység üzemeltetője a Cseh Köztársaságban, A televíziós műsorszolgáltatás üzemeltetésének felügyeleti hatósága)


Ezért is kérdeztem hogy létezik-e az hogy egy komoly múltal és hátterel rendelkező TV Csatorna ingyenes G-Mail fiókot használjon? A Disney Channel facebook és YT csatornájára is írtam ezzel kapcsolatban levelet de válaszra sem méltattak(már 6 napja).

2014. dec. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!