Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Reni vagy Dani? Szerintetek...

Reni vagy Dani? Szerintetek ki nyeri a párbajt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Dani
2014. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
szerintem Reni bárki ellen kiesne
2014. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Dani. Renike jelenleg esélytelen. Én azt nem értem hogy már lement 6 széria, és ennyire vakok bent? Nem igaz hogy nem érzik, de ha nem is érzik hogy esélytelenek, azt tudhatnák hogy a nézők gyűlölik a velejéig rosszindulatú, írigy, frusztrált embereket, és az első adandó alkalommal kiszavazzák. Most ezek tényleg azt hiszik ott bent, hogy ennek a Reninek van egy hajszálnyi esélye is?
2014. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Dani olyan mint Atilla, csak nem annyira taktikus.

Reni-t nem kedvelem, szerintem sokan így vannak vele, az elején fannikát utánozta csak.

És amit Daniról mondott, koholt vádak, gyenge érvek.

80/20 vagy jobb arányban Dani megy vissza!

Hajrá Dani!

2014. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sincs Reninek esélye, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ha Dani kiesne, Zsuzsa kit idomítana be helyette. Edinára tippelek.
2014. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Renitől engem is kiráz a hideg, egyszerűen már nézni se bírom, túlgesztikulálja a beszédét. Ha nem tudnám, hogy színésznő, akkor is biztos arra tippelnék, mert iszonyat megjátssza magát. Már nagyon várom, hogy lássam az arcokat mikor Dani megy vissza, főleg Fanniét, na meg persze Maciét, ha már tegnap annyira biztos volt Reni győzelmében.:D

2014. dec. 18. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom mennyi a rekord eltérés a nyerési-kiesési százalékokban de lehet,hogy most rekord lesz és ilyen 15-20%al esik ki reni.

nincsen semmi esélye zsuzsa párbaj utáni embertelen fogadtatása miatt többek közt.

2014. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
7.es: az eddigi összes szériáról minden amit tudni kell, fönt van a Wiki-n, és az 5-ben Csaba-Veronika párbaj volt a legnagyobb különbség, 82-18% Csaba javára.
2014. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy Renit védjem, de ismersz színészeket? Mert én sokat, és egyikük sem játssza meg magát. Szemben sok hátköznapi emberrel, akik igen.
2014. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!