Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létezik élő ember, aki szerint...

Létezik élő ember, aki szerint Bagi-Nacsa még mindig vicces?

Figyelt kérdés
Néha rákényszerülök, hogy nézzem a Szálka című műsorukat és iszonyatosan rossz. Sokszor az én pofám ég egy-egy "poénjuknál". Van aki még viccesnek találja a Gyurcsány és Korda Gyuri bácsi paródiákat?

2014. dec. 23. 04:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Tény, hogy vannak poénok, amiket már nem kéne érőltetni, de ettől függetlenül mindig nevetek rajtuk.
2014. dec. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esett a színvonal, de még nézhető. a probléma inkább az, h hiába parodizálnak jól, a szöveg egyre kevésbé vicces.
2014. dec. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Árgyulékosan színvonaltalan műsor. Klospó nélküli poénok, a hantaréjos Feri bácsi is jobb poénokat mesél betonozás közben. Szánalmasan disi műsor.
2014. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és sose találtam viccesnek, tényleg jobb hülyeségeket hallok betonozás közben, vagy akármi közben ahol van valami idősebb csávó és elkezd dumálni
2014. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
A közszolgálatiasodás és a megrendelt politikai poénok eléggé rányomták a bélyegüket a munkájukra. Egyébként nem tudom, mennyi időnként van műsoruk, de szerintem a túlzott gyakoriság a minőség rovására megy. Gálvölgyi is ettől lett a végére olyan, amilyen. Amúgy elsősorban Nacsa Olivér és a fizimiskája teszi a párost sikeressé. Bagi Ivánnak pár jó karaktere van csak, és annyi.
2014. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sas Józsi még inkább nem vicces!
2015. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. Főleg az az epizód, amelyikben a feleshopban Bagi Iván bárhogyan is próbálta igazgatni a haját, (pl.fürdőszivaccsal) csak kócosabb lett.
2020. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 2003-4-es műsoruk még tetszett, Banánhéj, vagy mi volt a zene. Azóta erős lejtmenetben vannak.

Ma már csak 1-1 jobb jelenetük van, kormánypártiak lettek, elfogytak az ötleteik. Egy jó jelenetíró nagyon elkéne nekik.

2020. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!