Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti milyen tv műsörokat néztete...

Ti milyen tv műsörokat néztetek/néztek az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat műsor:)
2014. dec. 26. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet, nem tv-zek. Éppen anyámék szobájában voltam, emlékeim szerint az a film, ami most megy az egyik adón, azt valamelyik adón egy hónapja adták. Valószínűleg a két csatorna valamilyen kapcsolatban van egymással, egyik a másik "ismétlőcsatornája". Ezért nézzek tévét meg a reklámokért? Múltkor is véletlen felkapcsolódott a tv-m (DVB-T tuner + laptop), majd egy izgalmas résznél reklám. Gépen letöltöttem és néztem tovább jó minőségben, reklám nélkül. Ez csak kettő a számtalan okból, amiért nem nézek tévét. A net vagy önmagában a Gyakori bármilyen tv műsornál jobb. Ha mégis néznék valamit, ott a Youtube vagy a saját filmgyűjteményem a gépen és még ezernyi más lehetőség a neten.
2014. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van:)

De ilyenkor a két ünnep között nagyon sok jó filmek szoktak menni mindenhol. Csak hát a fél órás reklámokkal nem éppen a legjobb filmet nézni...

2014. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többnyire a Sztárban Sztár ismétléseit
2014. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én karácsony másnapján néztem a Kőmajmok háza, új magyar ifjúsági filmet....


Jó lenne újra megnézni, de nem találom sehol,pedig jóóóó...

2014. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!