Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktátok nézni a Sokkoló...

Szoktátok nézni a Sokkoló függőségek című műsort a life Networkön?

Figyelt kérdés
Mi róla a véleményetek?

2015. jan. 2. 19:26
 1/5 pdrati10 válasza:
Én néha szoktam
2015. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Durva, és eléggé letudja az embert húzni, engem legalábbis. Eddig amelyik részt néztem mindig az volt hogy idővel visszaesett az illető a terápia után nem sokkal vagy évek múltán... Amit többször is láttam, az egy nő volt aki tisztitószeres sprayt szívott, vagy valami hasonlót, talán ez volt az első rész amit láttam, aztán később megint. Ha jól emlékszem durva őrjöngései is voltak meg síró rohamai... nem volt jó ezt látni...
2015. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előző vagyok, youtube-on így található meg amit írtam: Allison from Intervention


több mint 550.000 megtekintés, egy kis részlet. Elég durva... :(

2015. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem is a rész döbentett le a leginkább. Jobban, mint egy heroinos vagy kokós rész.
2015. okt. 30. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"Engem is a rész döbentett le a leginkább"


ez a rész-t akartál írni?


Egyébként tegnap utánanéztem jól van már. Sűrített levegőt szívott amiben van gáz is.

[link]


twitterje: [link]

2015. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!