Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a modern...

Mi a véleményetek a modern családról? Nektek a HBO-s vagy a Comedy Central-os szinkron hangok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Nekem a Comedy Centralos,de lehet,hogy csak azért,mert ott láttam elösszőr és ott szoktam meg,de szerintem jobban is illenek a szereplőkre azok a hangok :)

2015. jan. 19. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc sorozatom, imádom :D Amúgy pedig általában mindenkinek az tetszik jobban, amelyikkel elkezdte nézni. Szerintem az HBO-s szinkron toronymagasan veri az RTL2 illetve a Comedy Central szinkronját is.
2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem 5 évadot a HBO-s szinkronnal, ezért a CC-s nagyon fura.. Nehéz megítélni, hogy melyik a jobb. Szerintem mind a kettő rendben van, megszokás kérdése.
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szeretem:D szerintem. HBO a jobb ,pedig én nem azzal kezdtem...a comedys nagyon rossz számomra
2015. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem ezen is azon is, de őszintén nekem csak a Gloria hangja tűnik fel azonnal hogy más, az pedig jobban tetszik a comedy-n, imádom az akcentusát az HBO-n pedig nincs akcentusa és számomra az zavaró. :)
2015. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kedvenc tengeren túli sorozatom Én az HBO féle szinkront preferálom jobban, de Mitchellhez jobb a comedys hang (Fekete Zoltán)
2016. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom de ez az hbo-s szinkron szerintem borzalmas. Nem illenek a hangok a szereplőkhöz és igen Gloria akcentusa nagyon hiányzik ebből.
2017. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon jó napot csináltatok nekem :DD Én a Comedyn nézem mindig, szóval most meghalgattam egy RTL II s szinkront és egy HBO sat. Az Rtl esből fél percet bírtam mert Gloria hangjára nincsenek szavak olyan borzasztó (Ha épp nem a Comedys Modern Család menne a TV be akkor lehet nem ezt mondanám, de akkor se tetszene :D) szerintem nem illik hozzá és az akcentust nagyon hiányolom. Phil, Claire és Haylie y hangja valami borzasztó, a többi vagy elmegy vagy jó.


A HBO s hát azon jót röhögtem xD Manny mintha egy huszonéves meleg pasas szinkronizálta volna. Jay, háát neki olyan a hangja mintha valaki épp kiparodizálná egy videóban... Alexet mintha egy 7 éves szinkronizálná, Clair hangja még úgy ahogy elmegy. Gloriánál megint hiányzik az akcentus mint az RTL esnél. A többieké egész jó volt. A HBO oshoz még annyit, hogy jobb a fordítás.


Mint az emberek nagyrészénél nekem is az a szinkron tetszik a legjobban amit már milliószor hallot, a Comedy Centralos.

2017. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen HBO-s verzió a legjobb. A Comedy-sben Phil hangja irritál a legjobban. Nem illik a színészhez és színvonalban is rosszabb teljesítmény a többi mellett.
2018. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az HBO-sat steretem, de gondolom azért, mert azzal kezdtem nézni. Engem pont, hogy a Comedysben zavar Gloria erőltetett akcentusa. Kicsit sem természetes.
2019. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Comedy Centralos a legjobb......főleg Glória hangja.
2019. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!