Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan működik tulajdonképpen...

Hogyan működik tulajdonképpen a Jerry Springer show?

Figyelt kérdés
Tegnap este kapcsolgattam a TV-t, pont kezdődött a Jerry Springer show, gondoltam belenézek, mert még sosem láttam. A lényeg az volt, hogy bejött egy idősebb nő, alapból üvöltözve kezdte magyarázni, hogy lefeküdt a lánya barátjával, mert a lánya egy sz*r és nem bánta meg, majd üvöltözött és veszekedett a közönséggel, aki folyamatosan leribancozta őt. Majd behívták a lányát, aki rögtön neki akart esni az anyukának, majd valamilyen okból kifolyólag megszabadult a már amúgy is félig kigombolt blúzától, később a nadrágjától is, majd a melleit is megmutatta. Aztán érkezett a barát, aki úgy indított, hogy lekapta az anyukát és közölte a nőjével, hogy egy sz*r. Később az apuka is bekapcsolódott. Tulajdonképpen csak nagy üvöltözések mentek összevissza, még a Mónika showt és társait is lekörözte. Ilyen tényleg van? Ez mennyire megrendezett, vajon tényleg ennyire hülyék az emberek? Ki mit tud erről?
2010. febr. 8. 20:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát szerintem csak élvezik az emberek hogy beszólhatnak valakinek a tv-be.
2010. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell a show, mert az bevétel, nézettség. Már aki ezt nézi.

Én egyet láttam még pár éve, de tök kínosan éreztem magam, úgyhogy elkapcsoltam.

Kinek mi az igénye a szórakozásra, én inkább olvasok.

2010. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sokszor láttam már Jerry show-t, s teljesen megegyezett azzal amit leírtál, csak más-más sztorikkal tűzdelve.

Szerintem az egész megrendezett, ahogy a Mónika show is...

2010. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megrendezett,ez biztos..xD
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!