Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A magyarok nagy része miért...

A magyarok nagy része miért hiszi el, hogy a Valóvilágban meg hasonló műsorokkban történő dolgok igazak?

Figyelt kérdés
Külföldön is népszerúek az ilyen reality műsorok, de ott azért az emberek nagy része tudja, hogy előre megírt show műsor az egész, itt viszont a legtöbb ember szerint valóságos. Ez miért van?

2015. jan. 30. 04:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre komoly választ akarsz? Akik ezeket nézik, azokkal nem tartom a kapcsolatot. Sajnálatos módon az IQ szintjük nem elegendő ahhoz hogy elfogadják hogy az egész egy show...


Különben meg szerintem a magyarok nagy része nem is néz ilyen műsorokat, mert tudja hogy manipulálják az egészet. Hasonlóan a tehetségkutatós műsorokhoz is, ott is azt hiszik sokan hogy az Ő szavazatuk fontos, de csak addig amíg úgy áll a szavazás ahogy a készítők akarják. Ha valami nem stimmel megváltoztatják és kész...

2015. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Drágaságaim!

Szerintetek hogy lehetne megirni több mint 100 napi történetet?

Akkor az éjszakai streamek hova tartoznak akkor papir kéne a kezükbe hogy olvassák?

Eddig öszesen majdnem 100 lakó volt hát akkor már kitálaltak volna ha megjátszák.

Külömben is ha valaki nem akarná folytatni az állitólagos szerepét ?

Ez mind valós dolog csak az a baj hogy ti nem hiszitek el.

2015. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem hisszük el mivel mi gondoljuk jól nem te.:) Gondolod az a pár száz ember aki a valóvilágon dolgozik a háttérben, nem tudna kitalálni annyi napra való történetet meg konfliktust ami történik az adásban? Nyugodt lehetsz afelől, hogy 90%-ban előre megírt párbeszédeket, történéseket és vitákat látsz az adásban. Mikor castingolják a szereplőket, már előre ki vannak találva a karakterek és aszerint válogatnak, hogy ki tudja legjobban eljátszani azokat. Úgy megy ez mint egy tv sorozatban. Nyilván fontos szempont, hogy jó színészi képességeik legyenek és hitelesen el tudják játszani az adott szerepüket. Nem mondom, lehet vannak pillanatok, mikor rögtönözniük kell és olyankor nem előre megírt szöveget adnak elő, de az a ritkább eset.
2015. febr. 3. 02:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem is szeretnék veletek vitatkozni.

Hát ha te így szeretnél élni, ez olyan mintha zt mondanám hogy senki sem nem járt az ürben, marson, holdon csak kamu fotók vannak.

Nem bírnak annyi szöveget kitalálni, vagy csak ezt a szöveget belövik az agyukba. Az éjszakai közvetitések akkor hogy vannak, súgják a fülükbe.???

Evvel magadat minősitetted.

2015. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30%-osnak: https://www.youtube.com/watch?v=fAj_aoJyHuo


https://www.youtube.com/watch?v=NJCUJVQe3E8


Régebben tucatjával voltak fent még ilyen videók, csak ezek szerint már sikerült töröltetni őket az RTL-nek :D

2015. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen azért forgatták újra mert mikor mentek Gigiék abba a szállodában akkor avval hirdetniük is kellett a szállodát mert azok ezért cserébe adták a hotelt.

Ha neked is volna egy hotelod nem hiszem hogy nem szeretnéd azt hogy minden tökéletes legyen.

Úgyhogy nincs bizonyítékod ! :)

2015. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két videót linkeltem, mi a "kifogásod" a másikra?
2015. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Hiszen eldöntötte azt a bábut és azért.

Vagy az is előfordulhat hogy ő akart még egyszer bemenni mert a második részben pár mondattal többet mondott.

Még valami videó esetleg ? :)

2015. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a valóságshowkat, magyar vagyok és tisztában vagyok azzal hogy előre megvan írva az egész.

Igaza van a kérdés kiírójának, sajnos kevesen vannak akik tisztában vannak ezzel.

2015. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!