Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik magyar televíziós...

Melyik magyar televíziós csatornák szoktak megvágni filmeket?

Figyelt kérdés
RTL klub-ot és TV2-t tudom, hogy igen. A HBO, Viasat3 és Film+ nem, legalábbis így tudom. Az M1, M2 és Duna pedig nem is vághat, mert közszolgálati. Szeretném minél több csatornáról megtudni, hogy melyik kategóriába tartoznak.

2015. jan. 31. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A HBO meg a Film+ azért nem, mert nekik ez a fő profiljuk, a filmvetítés, ezért fizetnek rájuk elő, így ha vagdosnák a filmeket lázonganának az előfizetők. Én a Viasast3 ban sem vagyok annyira biztos, bár évek óta nem nézek ilyen adókat.

De az ilyenek mint a Cool meg az RTL meg a TV2 fiókcsatornái azok tuti igen.

2015. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt sejtem, hogy az RTL és TV2 fiókcsatornái is megvágják a filmeket. A Viasat3 még 2007-ben nyilatkozta ezt, de ahogy néztem rajta filmeket, én se vettem észre annyira, persze a stáblistát már levágják, de azt a legtöbb kereskedelmi csatorna megteszi. Várok még csatornákat, például a Comedy Central vagy az atv, szerintem ezek se vágnak, de szeretnék megerősítést.
2015. febr. 1. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy amikor a Viasat3 egy-két éve adta az 1989-es Batmant, abból sok mindent kivágtak. Lehet, hogy mert kora esti időpontban adták, és némelyik jelenetet túl durvának tartották?
2015. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az kár, hogy már a Viasat3 is, de legalább most már tudom.
2015. febr. 1. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
A Viasat3 tárcsatornája, a Viasat6 Facebook oldalán többször is tapasztaltam, hogy a nézők a megvágott sorozatok miatt panaszkodnak. Nem tudom, pontosan milyen fennhatóság alá tartoznak és milyen szabályoknak kell megfelelniük, de furcsa látni, hogy milyen eltérések vannak az egyes műsorok cenzúrája között -- például bizonyos sorozatok durvább jeleneteit megvágják, ugyanakkor néha viszonylag korai időpontban adnak olyan rajzfilmeket, amikben legalább annyi kifogásolhatónak mondható tartalom van (erőszak, káromkodás), de azokba nem nyúlnak bele.
2015. febr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Viasat6-on többnyire sorozatok mennek, de nem gondoltam, hogy azokat is megvágnák, pláne, hogy pankrációt is adnak főműsoridőben (azt meg ugye csak nem vágják meg, mert a lényegét veszítené el, szerintem).
2015. febr. 13. 14:05
 7/7 anonim válasza:
Most, hogy újra adja az HBO az Amerikai pite 2-t volt benne pár másodperc amit kivágtak. Ami most eszembejut az az, hogy kivágták amikor a kezét a farkához ragasztotta és a korházban az apja leb@aszta a nőt.
2015. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!