Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fanni vagy Laci? Szerintetek...

Fanni vagy Laci? Szerintetek ki nyeri a párbajt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

szerintem Fanni, legnagyobb sajnálatomra


én Lacira szavaztam, de az RTL pofátlanul Fannit nyomatja, a fináléban is ő fog nyerni, az emberiség szégyene az a nőnek csúfolt majom

2015. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Sajna fanni...


MIért? Beszexelte magát a fináléba a kis **rva

2015. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindent megtesznek h fannit reklámozzák csak azért is szavbazzunk lacira!

Lehet dennis nyeri meg a vv-t de mi akkor is lacira szavazunk h fanni-t kirakjuk

2015. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem Laci egyáltalán nem szimpatikus, állandóan csak sajnáltatja magát, és ez a tegnapi: "én tettem hozzá a kliphez a legtöbbet, meg amúgy is egyértelmű, hogy én nyerem a személyes találkozást, mivel én érdemlem." duma nagyon nem volt szimpatikus. Miért jön olyan érvekkel, hogy neki találkoznia kell Edinával, könyörgöm, 2 napja ment ki a villából, és egy hét múlva úgyis vége a vv-nek, arról nem is beszélve, hogy a többiek már 3 hónapja nem találkoztak a családtagjaikkal, hogy tudja mégis kisajátítani magának a találkozást? Két hónapig nem kellett neki Edina, most meg utána sír minden nap..
2015. febr. 20. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

jaj, mert Dennis dumája a kislányáról jobb volt, mi, kedves kérdező? mikor évek óta felé se nézett, hagyjuk már...

szerintem Fanni és Dennis anyja annyira szégyellik a kölyküket, hogy be se mentek volna, Fanni anyján látszott a videóüzenetben, hogy legszívesebben hagyná az egész színjátékot, és kiosztaná a ribi lányát, csak épp gondolom az RTL azt nem engedte volna, hiszen nekik ez kell. Fancsika is észrevette, hogy anyukája nem volt túl lelkes.


nem azt mondtuk, hogy Laci a megtestesült jóság, de még mindig jobb mint az az undorító, viszkető pi***jú, nagyképű elmebeteg. aki rá szavaz, megérdemli, hogy összezárják vele egy hónapra.

2015. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen fölösleges azzal a szöveggel jönni,hogy 'aki rá szavaz meg is érdemli'. Egyik se különb a másiknál. Mindkettő ellen lehet negatív érveket felhozni és pozitívakat is. Fanniról több pozitív történést tudok felhozni,mint Laciról,ezért remélem Fanni megy vissza,bár most ahogy olvasgattam a véleményeket meglepődtem,hogy lehet nem is olyan szoros lesz ez a párbaj,mint gondoltam.


Na meg Laci nagyon jól kitalálta,mert így a Dinka ""rajongói"" is rá fognak szavazni,így elég nagy valószínűséggel Laci fog vissza menni.


Borzasztó önző,kétszínű,málészájú embernek tartom. Mikor bement Edina a villába szerintem mindenki emlékszik rá miket mondott rá,egyenesen kigúnyolta. Aztán miután a Dóri lekoptatta az Edina meg futott utána,mint egy pincsikutya akkor RÉSZEGEN kavartak,de letisztázta,hogy SEMMI komolyat nem akar tőle,majd jött a Zsus kavarás és hopp-lám egyik-napról a másikra vált a macsóból hősszerelmes papucs. Ugyan,kérem hagyjuk már. Az a baj,hogy borzasztóan átesett a ló túloldalára. Ahogy az előttem szóló is említette az,hogy pár napja nincs bent a 'szerelme' akivel több hónapig össze volt zárva és neki máris annyira hiányzik,hogy neki jár egyenes a személyes találkozás,és ez alap,mert hát a szerelme. Majd beküldik az édesanyját akit több hónapja nem látott és elszomorodik,hogy nem Edina ment be?!


Szerintem itt a legtöbb ember volt már szerelmes,tudjuk milyen.. akkor gondoljatok bele,hogy a 2 napja nemlátott szerelmeteknek vagy a több hónapja nem látott anyukátoknak örültetek volna?s Ennyit róla.


Elviselhetetlen az önzősége,az önsajnáltatása a folyamatos hisztije, az álszent dumája. Essen ki aztán együtt lehet Edinával..

2015. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is fanni megy vissza bár nagyon utálom és remélem kinn marad....
2015. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A netes szavazások alapján pedig Lacinak több esélye van, én remélem, hogy ő megy vissza. Na nem mintha nem utálnám Lacit de Fanni sokkal jobban irritál, főleg amikor azt hiszi magáról, hogy ő mindenkit milyen jól átlát... Robin érdemelné meg egyedül a fődíjat.
2015. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem volt Dennis dumája jobb, én nem is mondtam ilyet. Sőt, én is csak lestem, hogy most meg mi a fenének akar találkozni vele, mikor máskor sem teszi, de nyilvánvaló, hogy csak a nézők szemében akarta rendes apukának feltüntetni magát. Ettől függetlenül mindenki le tudott mondani a személyes találkozóról, Laci az élete árán is ragaszkodott volna hozzá. Abban pedig igaza van az egyik válaszolónak, hogy elég fura, hogy a saját anyjának nem örül. Úgy utálom azt az Edinát is, mikor megláttam tegnap a belevalóban, inkább kikapcsoltam a tv-t. Nagyon unalmas már, hogy Lacika minden második mondatában szerepel Edinka.


Nagyon remélem, hogy Fanni jön vissza, viszont az internetes szavazást én is láttam, és Laci a második volt a szimpátia listán, nem is értem..

2015. febr. 21. 17:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Én se különösen értem az internetes szavazásokon Laci helyezéseit. Eltudom fogadni,hogy Fannika sok embernek nem szimpatikus és nem az első-két helyen áll a szimpátiaszavazásokon,de azt,hogy Laci ilyen elől van azt egyszerűen nem tudom felfogni.
2015. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!