Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem lesz több X-Faktor! Mit...

Nem lesz több X-Faktor! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Én nyitom a pezsgőt! Eleve halott ötlet volt.
2015. febr. 23. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ráz meg. Minden magyar tehetség kutató 1. helyezettje külföldön a selejtezőbe már ki esne. Miért adjunk, akkor nekik 10-20 milliót?

1.) Azt se tudom eddig kik nyertek. Hol vannak a győztesek a magyar énekes pályán? Mind elveszik a süllyesztőbe a nyerés utáni 2-3. hónapban...

2015. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lesz egy ugyanolyan, csak más néven.
2015. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát remélhetőleg a zsűri más lesz.Az már fél siker.Amúgy ha nem jön be ez az új Got Talent,akkor visszarángatják az X-Faktort?
2015. febr. 23. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy most kipróbálnak valami újat, és ha nem jön be a népnek, visszatérnek a megszokotthoz.
2015. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-és igen, a megszokott alatt az X-faktort értem
2015. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az X-factor győztesei ma is fellépésekre járnak, nem tüntek el a süllyesztőbe 2-3 hónap után. Mellesleg az RTL már régóta úgy tervezi hogy az X-factor csak 2 évente lesz, a másik évben másfajta tehetségkutató lesz.
2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ideje volt már,hogy szüneteltessék.Egyedül az 1. évada,ami ért valamit,a többi márcsak erölködés volt.Réadásul ha megnézzük,egyik X-Faktoros sem tudott akkora karriert csinálni. Egyébként eredetileg úgy tervezték,hogy csak két évente lesz X-Faktor,de mivel sikeres volt,így évente lett. Amúgy valószínűleg már a 4. évad után is heztitáltak,hogy elindítsák-e az 5. évadot (mivel már 4. szériának sem volt akkora sikere,mint a korábbiaknak),de mivel tavaly elmaradt a Csillag születik,ezért adtak még egy esélyt az X-Faktornak.Az 5. évad pedig már nem hoztott nekik akkora nézttséget. Így végülis érthető,hogy bepróbálkoznak valami újjal,hiszen az X-Faktorral már nem tudnák annyira felvenni a versenyt a TV2-vel. Hogy lesz-e még X-faktor? Jó kérdés. Lehet,hogy csak szüneteltetik egy időre,és később megint előveszik. De ez attól is függ,hogy a Got talent mennyire fog bejönni nekik.
2015. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!