Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az M1-es tévé csatorna hírcsatornává változott?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se néztem, és ezután sem fogom.

Viszont ma reggel kíváncsiságból belenéztem, és az arculati elemek, illetve az inzert alatt az új modernebb zene nem olyan rossz.

Ez viszont nem változtat azon a tényen, hogy egy agymosó csatorna.

2015. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél 3 körül a több percig tartó bakisorozat a legszebb Budapest TV-s időkre emlékeztetett.


Komolyra fordítva a szót, fél nap után nehéz bármit is mondani, hiszen hétvégén pang a hírpiac. Ilyenkor a hírTV és az atv is nagyrészt ismétel, kevés dolog történik. Várjuk meg az első hetet, amikor már tényleg lesznek hírek, várjuk meg milyen elemzőműsorok lesznek, mennyire lesznek elfogultak, lesznek-e meghívva ellenzéki politikusok, tárgyilagos elemzők.

2015. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az már nem túl bizalomgerjesztő, hogy bár közel 100 riporterük száguld ma az országban, a Múzeumkertnél történt dulakodásról nem tudósítanak.
2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel óta megtudtunk annyit hogy Március 15.-e van, és az ország több pontján tartanak megemlékezést.

Még arról sem számoltak be, hogy volt egy kisebb dulakodás.

Tehát tényleg "akkor, amikor" közlik dolgokat.

Emellett tiszta bakiparádé az egész.

Az időjárás jelentéshez meg minek két ember?

Eddig siralmas az egész.

Majd meglátjuk mit produkálnak az elkövetkezendő hetekben.

2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kormàny nyalábolòs fals híreket mondanak be rajta, egèsz nap azt kell hallgatni, milyen sokat fejlődik az orszàg ès mennyivel csökken a munkanèlkülisèg. Felesleges hazugsàg csatorna, èn kitöröltem a tv csatornáim közül. Bàr megmondom őszintèn màr egyik csatornàt sem nèzem, a kereskedelmi televan f@sszopo celebekkel, reklàmokkal ès botcsinàlta kasza show-val meg szarsàgokkal. Inkàbb berakok egy jò filmet,zenèt vagy videòjàtèk.. Ennyi. Andràs voltam.
2015. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!