Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a neve és a végzettsége az...

Mi a neve és a végzettsége az M1 új időjárásjelentő nőjének?

Figyelt kérdés

A hebegő-habogó, "éjszaka napsütés várható" nagymellű nőre gondolok.


[link]



2015. márc. 21. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Laza Borbála, meteorológus.
2015. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem ő(K) mert hogy nem egyedül dadognak (2-en vagy 3-an vannak azt hiszem) mell bedobással mentek át az állás interjún,nem pedig a végzettségével, szerintem jó ha van egy érettségijük.


az égész egy vicc és erre 80 millárdot kidobni, mondjuk azért egy részletes elszámolást meg néznék hogy mi került ezen annyiba.


de a bemondok se valami észlények, azért meg kell hagyni.


az én véleményem az hogy a haveri körnek összeszedték a csemetéit, és bedobták őket a jó szándékkal a mély vízbe,most meg rá jöttek hogy nem tudnak úszni.

2015. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

# 2:


Jól hangzik, hogy a holdudvar csemetéi, de nézz utána és kiderül, hogy mindegyikük végzett meteorológus. Csak attól, hogy valaki képzett meteorológus, nem egyenlő azzal, hogy a kamera előtt, élő adásban jól elő tudja adni magát.

2015. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én ne hiszem el hogy képzettek, a médiában bárkire bármit rá lehet mondani, de ez egyéni vélemény...


de tegyük fel hogy tényleg képzettek és hogy meg is van a megfelelő végzettségük, és értenek is hozzá de ekkora baromságokat nem mondhatnak, még ha izgulnak is.


[link]

2015. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fundamental válasza:
Az engem is érdekelne, jó kis csajok! :))
2015. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!