Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan szedik ezt a sok...

Honnan szedik ezt a sok nyomoronc véglényt a Maunika és Józsi Barát sóba?

Figyelt kérdés
Most is megy... se fog, se agy... beszélni sem tudnak... nézik otthon és jelentkeznek? Vagy toborzás van egy kanna borért?
2010. febr. 17. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Magyar átlagszínvonal. Van miből meríteni, a lakosság saccra 60%-a ezen a szinten áll.
2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17.44 ne b@ssz :D
2010. febr. 17. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az utcán szólítgatják le az embereket. komolyan, van olyan ismim akit már megállítottak így..
2010. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ha cigány vagyok és fogatlan akkor előbb megállítanak... mert engem még sosem szólítottak meg :D
2010. febr. 17. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Azert ne hidd, hogy csak fogatlan romakat szolitanak le.Engem is szolitottak le(szinte kolyok voltam, feherboru es jol szitualt), pedig egyik jellemzo sem illik ram.3 eve ( vagy 2)a koripalyanal kertek meg, hogy adjam elo magam a Balazs showban. Regen igy mukodott. De szerintem mostmar nem.Tulontul egyforma emberek vannak a "maunikaba"...Ez nem lehet veletlen(:
2010. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem véletlen... :S

A Balázs az inkább gyökér hülye gyerekekkel volt tele, nem romákkal... Gondolom téged is ezért szólítottak le! Már úgy értem fiatal voltál... nem hülye :)

2010. febr. 19. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:

nah, most gyokereztel le... koszonom(:

Persze, a fiatalokat konnyen csabitjak. Eleg a TV es a penz szot kimondani(:

A mostaniaknal mar csak eleg a penz... De rakerdeztem es nagyon sokukat becsapjak. Tehat, nem arra szerzodtek, ami megjelenik a TV-ben, ezert van az igazi meglepodes neha.

2010. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

20.58 és még csak meg sem vagyok lepve...

Nem gyökereztelek le :)

2010. febr. 19. 20:59
 9/11 anonim válasza:
jelentkezni lehet. felvannak sorolva szerepek és te választod ki.XD
2010. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nézz körbe Mo.-on! kis országunk tele van ilyen arcokkal! sajnos...
2010. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!