Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Nickelodeo...

Mi a véleményetek a Nickelodeonon adásba került Sanjay & Craigről?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kéne gyerekeknek ezt nézniük, sok marhaság van benne! Ez már a gyerek magatartásának sem tesz jót...

#tévéműsor #Nickelodeon #Sanjay és Craig #Sanjay & Craig
2015. márc. 30. 21:08
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a gyerekeknek szánt csatornák, már igazából régen nem nekik szólnak... A színvonal egyre romlik.
2015. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Katababa050510 válasza:
Én gyerek vagyok.Szerintem a Sanjay és Craig nagy butaság.
2015. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KissPistiHUN válasza:
12 vok. Szerintem nagyon szórakoztató, mostanában sokat nézem. Kinek milyen.
2015. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KissPistiHUN válasza:
Amúgy meg a kissebbek (5-8) a JimJam, NickJr., Disney Junior, Minimax műsorát nézzék
2015. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 vok és szerintem nem olyan rossz illetve a kicsiknek igen de én már pár hóna múlva 13 leszek amúgy a kicsiknek tudom ajánlani a duck mesecsatornát
2017. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A csatorna egyik mélypontja. Ronda rajzok, idegesítő szereplők, 3-éves szintű "pisi-kaki" humor...Borzalmas. Egy majom jobb rajzfilmet találna ki. Most elkezdhetném a klisét, hogy mi lett a jó kis régi Nickkel, de minek...Azok az idők sajnos elmúltak.


A Sanjay és Craig animációja (legalábbis a szereplők animációja) szörnyű. A hátterekkel nincs bajom, azok szépek, de a karakterek borzalmasan néznek ki. Sanjay úgy néz ki, mint egy sz@rdarab hajjal, Craig pedig leginkább egy zöld ....-ra hasonlít. (Szerintem ki tudjátok találni, milyen szó kerülhet a pontok helyére.) Ráadásul ez a sorozat minden eredetiséget nélkülöz. Leutánozta a Parkműsort, a Spongyabobot és a Fanboy és Chum Chumot is, az animáció meg teljes mértékben Bob's Burgers kopi. (Igaz, hogy a Bob készítőinek agyszüleménye volt ez az elborult m@rhaság, de akkor is...)


Verdikt: Az egyik legrosszabb Nickes rajzfilm. 1-est sem adnék rá, mert túl sok lenne. 0-át sem érdemel. Mínuszban kéne az ilyenekre osztályozni.

2017. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerek vagyok, nézem, mégis tudok rendesen viselkedni! :D

Eleve a sorozatban szereplők is kb. 12 körül lehetnek, nem a kicsi gyerekeknek kell ezt nézni, ott a Minimax, vagy a Ducktv.

Akkora baromság, hogy egy mesétől romlik a magatartásunk..ki találta ki ezt a hülyeséget? Nyilván nem fogom utánozni, amit ők csinálnak. Kicsit beteg, de ez benne a jó! Kizökkent a szürke hétköznapokból azzal, hogy megbotránkoztat. Valahogy ki kell bírnunk nyárig! :D

2017. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az animáció a Bob burgerfalodája stílusát másolja (ha jól tudom, annak a műsornak az egyik dolgozója készítette), a két főszereplőt bedobnám egy húsdarálóba, a történet pedig minden eredetiséget mellőz. A Nick egyik legrosszabb sorozata.
2018. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ahogy előttem említették, számtalan sorozatot utánoz. A humor pedig pisi-kaki jellegű, amely sajnos az utóbbi időben standarddé vált a Nickelodeon műsoraiban.
2018. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!