Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Melanie megműttette az...

Éden Melanie megműttette az arcát?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább az a kérdés, hogy mi minden történt. Itt egy kép összehasonlításképp: [link]

#TV2 #Éden Hotel #csiszér melanie #éden éjjel #éden melanie
2015. ápr. 6. 04:48
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom biztosan, mert nem ismerem, de lehet, hogy csak erősebb smink van rajta.
2015. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon meglepődtem én is, amikor az éjszakai műsorban megláttam! Ha nem szólalt volna meg, esküszöm nem ismerem föl. Ez nagyon drasztikus változás, főleg élőben, így képen is, de élőben meg aztán végképp. Itt műtét sorozatok voltak, nem csak egy. A műsorban még a szeme állása olyan ferde volt egy kicsit, ez teljesen eltűnt, az orra is meg van műtve, sőt a szája is. Hízott is, a műsorban még nem volt tokája, most meg ott virít a kis tokácska az álla alatt. Úgyhogy a kérdésedre, igen, száz százalék hogy meg van műtve, nagyon látszik.
2015. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, én is csak hüledeztem. Sőt, szerintem még az arcába (orcájába)is került. Az állkapcsa vonala is megváltozott, nem tudom, hogy ez a műtét, vagy a hízás eredménye-e, de szerintem ennyit azért nem hízott. A gesztusai is másak lettek a sok szilikontól (vagy akármitől). Nem értem, pedig kifejezetten szép arcú lány volt. Azon is csodálkoztam, hogy nem kezdett el csámcsogni rajta a média, de még említés szintjén se jelent meg sehol, még egy kommentben sem. Úgyhogy elbizonytalanodtam, hogy akkor most én látok rosszul, de örülök, hogy más is észrevette a változást.
2015. ápr. 8. 02:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is került az orcájába is szilikon, azokon felül amiket eddig írtunk. Nagyon durva a változás az arcán, főleg hogy a műsorban még ahogy megismertük, aztán meg hirtelen az éjszakai műsorban ahogyan láttuk. Mondom, én kon krátan nem ismertem föl!
2015. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az is plusz durva volt, hogy számunkra 10 perc alatt történt a változás. Egyébként én se ismertem volna meg, pláne, hogy hiszti sem volt, meg a mimikái is eltűntek, a szem összehúzás és társai.
2015. ápr. 8. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt csak egy jó kontúrozás történt, ami hidd el csodákra képes. Mindemellett a szeme is ki van emelve és a szája is. Semmi mű nincs ezen a lányon, csak egy kicsit túl sok smink :)
2015. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!