Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Violetta 2-ben még visszajön...

A Violetta 2-ben még visszajön Angie? És mi fog történni még a Violetta 2 végéig?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm az értelmes válaszokat.;)

2015. ápr. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudom h mi lesz Angievel. De azt igen h a vege fele ludmila es fede összejönnek diego es ludmila le fog bukni amikor leon levideozza a kettőjük beszélgetését es ezt Vilu majd megnezi es kiakad diego gregorio fia Camilla Broudw(nem tudom hogy hogy kell leirni) összejönnek Diego es Francesca lesznek a tancolasban a 2.-ok Violetta és Leon az elsők ezért majd ők mennek asszem Madridba.kb ennyi
2015. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3. évad elején jön.
2015. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.;)
2015. ápr. 16. 15:17
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyébként első válaszoló én sem nagyon tudom, hogy kell leírni a szereplők nevét csak amik könnyebbek.:D
2015. ápr. 16. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszát egészíteném ki: Madridban (75. rész) videózza le León azt a híres beszélgetést, és utána felelőtlenül otthagyja a telefont, amit ugye Vilu el is vesz, és megnézi a videót. Vilu sír, León vigyasztalja. Vilu kimegy énekelni, mert nem okozna csalódást Maríanak, de nem jön ki hang a torkán. Erre León a Te creo helyett berakja a Podemost, és duett. Ekkor már énekel. Végeredmény: mivel Lara szakított a féltékenység miatt, Vilu és Leon összejönnek.


Ja, és 79. rész Gregorio: "Diego, yo soy tu papa". Vagyis, hogy elmondja az igazat a fiának. :D

2015. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.;)
2015. ápr. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!