Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki emlékszik még a régi...

Valaki emlékszik még a régi kölyöklub/TV2 matinéra?

Figyelt kérdés
Régen emlékszek, hogy mindig felkeltem 6-kor, hogy nézzem ezeket :D A minap épp reggel 7-8 fele fent voltam hétvégén és a régi idők emlékére belenéztem az egyikbe.. Hát nem olyan ami régen volt, Frédi és Béni, valami nyulacska utazott az időbe (azt valamiért mindig néztem) meg még sok más. Én sem tudom milyen kérdés de nosztalgiázni van kedvem:)

2015. ápr. 16. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen emlékszem. Hét közben suli miatt sosem akartam felkelni, hétvégén ez miatt mindig fent voltam korán.:DŰ Még a Kölyökklub-ba ilyen kalózhajó is volt emlékszem. Meg az Ördög Nóra ott kezdte karrierjét.:DDD
2015. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezekre én is emlékszem. Azt hiszem, hogy a TV2-n mindig 6-kor az Állatkert a hátizsákban ment.

Az RTL-n pedig mindig a Pokemont és a Yugioh-t vártam.

Volt olyan is, hogy kicsit kiakadtam, mert édesanyám nem ébresztett fel reggel 6-kor és lekéstem valamelyik kedvencemet. :D

Sajnos sok mesére már nem is emlékszem, pedig sokat szerettem.

2015. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Igen én is emlékszem az Állatkert a hátizsákban-ra! :D Nem rég láttam youtube-on fent van :D
2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nina a supersztár, Állatkert a hátizsákban, Pufóka :) A bolygó kapitánya, Oroszlánfejű herceg de rég volt...
2015. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is folyton csak a mese miatt keltem fel :)

Inuyasha, Babar, Yugioh, Beyblade, Állatkert a hátizsákbant imádtam <3 :D Hupikék törpikékről nem is beszélve :D

Manapság olyan "trágya" rajzfilmek mennek...

2015. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Emlékszek ám! Főleg arra, hogy télen, mikor a hétvégéket és szüneteket vidéken töltöttük, én korán felkeltem a dermesztő hideg lakásban, és takaróba bebugyolálva néztem a TV-t, míg a többiek aludtak a másik szobában. Még most is érzem a hideget, ha rá gondolok. Mondjuk nem emlékszem pontosan olyan sok műsorra, annyi rajzfilmet néztem, hogy szinte minden egybeolvad az emlékeimben.
2015. ápr. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nina a supersztár" AZ Mila volt :)


Igen emlékszem, vissza mennék az időben és felvennék mindent :)

2015. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régi szép idők :) Milyen jó mesék voltak régen ;)
2015. ápr. 17. 20:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Régebben volt animax vagy micsoda, akkor meg este voltam fent sokáig, hogy nézzem az animéket :) Emlékszek, hogy egyszer sokáig fent maradtam és valami horror féleség volt, egyik résznél úgy megijedtem, hogy gyorsan kikapcsoltam a Tv-t és lefeküdtem aludni :D
2015. ápr. 17. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Délután is voltak mesék az RTL-en, vagyis animék, de akkor azt még nem tudtam. Sailor Moon, Dragon Ball, Lili a virágangyal, Candy Candy, Juharfalva lakói mindig néztem suli után. Hétvégén meg alap volt a Kölyökklub, a legjobb a Jónás Rita vezette időkben volt, a kalózos - mindig annak a csapatnak szurtkoltam, amelyik előző héten nyert, nem voltam hűséges rajongó :D A Hé Arnoldot nagyon szerettem, meg volt valami közel-keleten játszódó mese, amiben egy butus szultánnak volt egy gonosz barátja/szolgája/tanácsadója, aki meg akarta szerezni a hatalmat. Bárcsak tudnám, mi volt a címe!
2015. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!