Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy van ez a konyhafőnökben?

Hogy van ez a konyhafőnökben?

Figyelt kérdés

Ezen a heten volt egy 6 fos csapat, abból kiesett 2, 4 jut tovább a középdöntőbe. Hány csapat lesz még, es ebből hány ember jut a döntőbe? Hány hétig tart ez a műsor?

Nem nagyon neztem az első szériát.


2015. ápr. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ősszel azt hiszem úgy volt,hogy 3-an jutottak tovább minden héten. 3 ilyen hét volt, tehát összesen 9-en jutottak tovább. Akik ugyanazon a héten jutottak tovább, ők egy csapat lettek, tehát volt 3 db 3 fős csapat.

Ők egymás ellen főztek, de nem mind a 3 egyszerre, hanem 1 az 1 ellen, és a vesztes csapatból esett ki valaki. Így összesen 3 ütközet volt, tehát 3-an estek ki, így a 9-ból maradtak 6-an, akik bejutottak az elődöntőbe. Ott mindig 1 kiesett, amíg 2 maradt a döntőre.

2015. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Veru10 ***** válasza:

Én se nagyon neztem az első szériát.

De amúgy kb. ...olyan...3-4 hétig tart,de nézz utána a neten!

2015. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. ápr. 19. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Most mar a középdöntőben járnak, 4x3 fős csapat, hogy lesz tovább, ki jut be a döntőbe? Valami olyasmit mondtak, hogy a legkevesebb pontot gyűjtő csapatból kiesik egy ember. És utána?
2015. máj. 16. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira izgat hogy nem bírsz várni hétfőig/keddig? Majd akkor kiderül.
2015. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem bírok várni. :-)
2015. máj. 17. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!