Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trónok harca - Mi a véleményet...

Trónok harca - Mi a véleményetek arról, hogy most már biztosan ugyan úgy fog befejeződni a sorozat mint a könyv?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Néhány napja nyilatkozták,h valszeg nem úgy fog befejeződni.

De ha még úgy is fejeződne be, mint a könyvek, akkor se számít sokat, mivel egyrész pl. Jaime vagy Brienne története teljesen más lett a sorozatban, mint a könyvben és így csak a könyvből fog kiderülni az igazi történetük, másrészt pedig ha véget ér a sorozat, akk nem hiszem,h azt mondanák: "Így fog véget érni a könyv is!" mivel ez egy mocskos húzás lenne.

2015. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nyilatkoztak ilyet.
2015. ápr. 20. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont az olvastam, hogy ezentúl más lesz a sorozat, mint a könyvek.
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig is volt sok eltérés. Most pedig, mint mondtam pl. Jaime, Brienne, Sansa, de még Bronn is teljesen már történetet kaptak.
2015. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát olvasni lehet sok mindent az biztos. Mindeki kitalál mindent, hogy önmagát nyugtassa, hogy úgy lesznek a dolgok ahogy ő azt elképzeli.

Ezzel ellentétben viszont:


https://www.youtube.com/watch?v=TfvVluNxujc 34:00-tól


Meg az író se mondott soha olyat, hogy változtatna bármin is. Kérdezték tőle nemrég, hogy:

''Van-e bármilyen hatással a sorozat a történet kimenetelére?''

Annyit válaszolt, hogy: ''Nem, mivel már nagyon rég óta gyökereket eresztett a fejemben az egész cselekménynek a kimenetele.''

2015. ápr. 20. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, eddig is voltak eltérések, de úgy tudom, innentől még nagyobbak lesznek, mint ahogy az előttem szóló is említette. Viszont én is úgy hallottam, hogy a végkimenetel ugyan az lesz, mint a könyvekben
2015. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lesznek nagy változtatások. Ezt legutóbb is mondták. Az évad utolsó jelenete is egy könyves esemény lesz, ahogy említették.


De amúgy valószínűleg kasza. Mert az 5. évad egyre kevésbé tetszik és inkább olvasom el a könyveket először, mert a sorozat messze nem ér a nyomukba.

2015. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én azt nem értem, hogy a sorozat készítőinek ezt miért kell hangoztatniuk?! Miért kell ennyiszer kihangsúlyozniuk, hogy ugyanaz lesz a befejezése, mint a könyveknek? A sorozat úgy is előbb fog véget érni (ez már tudott), akkor meg miért kell még egy nagyot belerúgni a könyvesekbe ezekkel a kijelentésekkel?


Csinálhatták volna úgy is, hogy nem nyilatkoznak erről a dologról, a sorozat véget ér valahogy, aztán majd a könyv vagy ugyanazt, vagy hasonló, vagy teljesen más befejezést kap Martintól, de bárhogy is, az meglepetés maradt volna a rajongóknak. Így meg kb. várni fogod, hogy a regény ciklus vége ugyanoda fog kilyukadni, mint a tv-széria, és kevésbé lesz meglepetés... Orbitális nagy marhaságnak, és százszor akkora szemétségnek gondolom!

2015. ápr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sorozatot azért rendezték egy kicsit át, mert


-kiskorú színészekkel a legtöbb jelenet necces lett volna

-még így is túl sok a karakter, és úgy döntöttek, inkább szerepeljen az a pár már bemutatott szereplő mintsem még egy ismerelten új

2015. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, hogy Orbán nem akarja hagyni hogy más is harcoljon a trónért!

Ennyi!

2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!