Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rátok milyen hatással volt a...

Rátok milyen hatással volt a Született feleségek c. sorozat?

Figyelt kérdés

Engem sok mindenre megtanított, valahogy képes olyan hatással lenni rám, hogy valahogy máshogy fogom fel az életet, hogy nem pazarolhatom az időm felesleges dolgokra, mert rövid ideig élünk.

Rátok milyen hatással volt?


2015. ápr. 25. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Amikor ehhez hasonló sorozatok kezdtek elterjedni a televízióban kezdtem el egyre kevesebbet tévézni.
2015. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádooooom legjobb sorozat a világon!!! Miközben nézem tökjó a kedvem. Minden szereplő szimpi, tök szép a hely ahol játszódik, szóval az egész király!! Bár lenne még több évad..

Első kommentelő gondolom látott belőle 2 percet és az alapján vonta le ezt, nem tudom mire ez a vélemény. Még ha az éjjel nappal budapestre írta volna na akkor meg tudnám érteni.. Na de mindegy

2015. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rám is valahogy ilyen hatással volt! Valamiért féltem bele kezdeni, aztán a nyáron meg is néztem és ah annyira hiányzik! A történet ahogy fut valami fantasztikus már azért is mert van benne minden sokat nevetsz rajta, vagy sírsz aztán meglepödsz.. Szóval nem hiszem hogy lesz még egy ilyen sorozat! 8szép évadot megélt, és ilyen nagy sikere azért is lett szerintem mert a szereplők a helyszín úgy minden egybe vetve nagyon jó volt! Nagyon sajnálom hogy vége! :(
2016. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én tavaly márciusban kezdtem el nézni, azóta mind a 8 évadot háromszor néztem végig. Még mindig nem unom.
2016. jan. 7. 14:15
 5/7 anonim válasza:
Én nem rég fejeztem be és bár nem szerettem minden egyes cselekményszált, teljesen függő lettem. Sok sorozatot láttam már, de ez az, aminek sikerült kicsit jobban elgondolkodtatnia és megríkatnia :')
2016. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 E. Kíra ***** válasza:
Rám Bree karaktere, és az a bizonyos "maszk" volt óriási hatással.
2016. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó évad szólt kb arról, hogy amíg még lehet, addig kell megmondani valakinek, hogy szereted, meg ilyesmi. Abban az évadban haltak meg azok, akik közel álltak hozzám, Mike, Karen, és Tom és Lynette, a kedvenc párosom is majdnem elváltak. Ennek hatására ráírtam az exemre, hogy én ezt még nem zártam le, de sajnos ő már igen, úgyhogy végül az lesz, hogy ha megtalálom életem szerelmét, nem fogok vele hülyén viselkedni. :)
2017. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!