Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sok sikert Charlie-ba...

A Sok sikert Charlie-ba melyik az a rész amikor a kis Charlie meg az Emmett unokaöccse a Mason versenyeznek?

Figyelt kérdés
Az első évadba is van egy ilyen rész de ott mászóversenyt rendeznek amit Charlie nyer meg. Majd később versenyeztetik őket csak biciklivel. Ekkor már kicsit nagyobbak. Kérlek segítsetek!

2015. máj. 22. 20:48
 1/8 anonim válasza:
szia!egy csomót keresgéltem mert én is megszeretném nézni,az angol címe Wentz's Weather Girls,amit magyarul így fordítottak le h Kávézó az időjáráshoz(nem tudom h mióta jelenti ez de mindegy xd)szóval ez elvileg a 3.évad 11.rész,de nem mert az az amikor Teddy és Spencer anyja teáznak és PJ elköltözik :/ szóóval nem érteem,de ha már megtaláltad légyszi írd meg nekem!köszii:)
2015. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én imádok a sok sikert Charlie-t és mondhatni már az összes részt láttam,de nem a tv-ben hanem a neten. Na de ezzel az a baj hogy nincs fent az összes rész sehol. 1-2 mindig hiányzik valahonnan. Mostanába a sorozatbarát oldalon nézem mert ott szinte csak 3-4 rész nincs fent a 4 évadból összesen. És sajnos ott sincs fent ez a Kávézó az időjáráshoz :/ De sok fent van. Linkeljem?? :)
2015. aug. 8. 21:48
 3/8 anonim válasza:
szia!Én voltam az előző válaszoló:)ha belinkeled azt megköszönöm mert én is imádom és neten nézem,a 4.évadot sehol nemm találtam magyarul ugyh azt angolul néztem aztán rábukkantam csak fél óra volt mire egy részt letöltött.köszi:)
2015. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ja amúgy ez a rész fent van csak meg kell venni az amazonon h megnézhesd,youtube-on meg kisebb részletek,abból nézhetsz pár részletet angolul meg vhol képekben fent van kb úgy h másodpercenként mi történik,nem tudom érted-e

[link] itt a link /előző válaszoló/

2015. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor linkelem, de hogy érted azt hogy meg kell venni? :o

[link]

2015. aug. 10. 19:42
 6/8 anonim válasza:
köszönöm :) hát h oda van írva h mondjuk 1,99$,és ha fizetsz neten akkor megnézheted :// [link] de ez csak anglolul van sajnaa :(
2015. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És te fizettél? :o mert szerintem akkor nem éri meg ha angol :/
2015. aug. 12. 10:54
 8/8 anonim válasza:
dehogyiiss,azért nem életbevágóan fontos:)
2015. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!