Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek sarada olyan erős...

Szerintetek sarada olyan erős lesz mint az apja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki se fogja elérni az új generációban azt a szinten amin Naruto és Sasuke van mert annyira már nem kell háborúzniuk + Sasuke Indra örököse ezért van ekkora ereje!
2015. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. máj. 31. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Valamelyik szereplő (fogalmam sincsen már, hogy ki) említette, hogy a következő generáció mindig túlszárnyalja az előzőt. Hiába azért olyan erős Sasuke, mert Indra erejét birtokolja, Sarada meg Sasuke lánya - közvetetten neki is lehet köze hozzá.
2015. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molnár Szilárd Zsolt válasza:
100%
Elnezest hogy ilyen keson szolok hozza ehez a kerdeshez. Szerintem valoszinutlen hogy Sarada elerje azt a szintet mint az apja mivel sasuke erejere ra jatszott az a sok kin amin at kellett menni ez altal erosodott fel a sharinganja, illetve Sasuke is csak az batya, Itachi szemein keresztul tudta elerni azt a szintet ahova elerte illetve a lelek orokseg es a Rikudou altal kapott Rinnegan segitsegevel.
2015. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molnár Szilárd Zsolt válasza:
100%
Illetve helyeselve az egyik elottem szolo kommentjet Sasuke es Naruto szamtalanyi csataban, parbajban no meg haboruban edzodtek.
2015. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetetlen, hogy elérjék ezeket a szinteket ahol ők vannak. Saradaéknak mégcsak nem is adatik meg olyan esemény ahol például a Sharinganját tudná fejleszteni. Naruto és Sasuke a Shinoni történelem valaha volt legjobb ninjái!( az első sztem Naruto:) ) Persze Rikudou Senninen kívül! ;)
2017. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozvetlen azt a szintet nem de kb sarada az apja 2/3 erejét kapja meg valószínű hogy meg kapja majd sasuke szemeit az eternal mangekyou hoz + még sakura byakugo pecsétje
2017. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!