Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a különbség Dexter és...

Mi a különbség Dexter és Lecter (Hannibal) között?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A Dexter című sorozatnak csak az első részét láttam, míg a Hannibalt végignéztem, így gondolom evidens, hogy engemm utóbbi ragadott magával. A Dexter első részéből azt szűrtem le, hogy egyszerűen ez a sorozatgyilkos elbagatellizálja a saját állapotát, poénosan mutatja be önmagát, és szerintem ez egyáltalán nem hiteles. Hannibal profibb, találékonyabb, nyugodtabb és bárki bármit mond vannak érzelmei.


ez csak egy vélemény, nyilván van akinek a Dexter jön be.

2015. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Hannibalt-t nem láttam, de a Dextert igen. Nem az a jellemző, amit az első írt. Érdemes végignézni, mert sokkal összetettebb a jelleme. Érdekes, izgalmas sorozat.
2015. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kamilla20000623 válasza:

Dexter:

Szinte életeleme a gyilkolás gyerekkora óta (ennek okát nem írom le, mert nem szeretnél spoilerezni). Nagyon precízen gyilkol, mindig rendesen eltervez mindent, nyomokat pedig nem hagy maga után. Ezt sikerül eltitkolnia is, persze van akinek elmondja és van aki rájön,mde hogy kik, azt persze ne írom le. :)


Hannibal:

Csak az első évad végén vagyok, így nem tudok valami sokat írni róla. Precíz és ügyes gyilkos, emellett kannibál ugye. Valahogy ennek ellenére mégsem ráz ki a hideg tőle, valahogy olyan... Nem is tudom, megfogó és ha ez a karakter létezne tuti jóban akarnék lenni vele. :)


Nem értek egyet az első kommentelővel. Dexter van olyan pontos gyilkos, mint Hannibal, sőt, még azt is merem mondani, h jobb is. Azért, mert az első rész nem tetszett nem kéne rögtön szar véleményt faragni róla... Érdemes mindkét sorit nézni, Dextert azért mert rohadtizgalmas és néha-néha vicces, Hannibalt pedig mert komoly izgalmas. ;)

2015. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dexter nem eszik az áldozataiból. :)
2015. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!