Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A korra legendájában asami és...

A korra legendájában asami és korra járnak?

Figyelt kérdés
valahol olvastam hogy összejönnek annak ellenére hogy mind ketten lányok.ez igaz?

#elem #idomár #Asami #Avatar #korra lgndáj
2015. jún. 14. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a készítőknek sikerült kibulizniuk a nickelodeonnál, hogy az utolsó részben összehozhassák őket. :D
2015. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
egy gyerekműsorbán nem várom azt az évadot...
2015. jún. 14. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

A Korra legendájában addig a pontig volt:

- kettős öngyilkosság

- gyilkosság

- rasszizmus/kirekesztés

- szekták

- depresszió ábrázolása

- fizikai erőszak


És ezek után neked az a bajod, hogy 4 évadnyi barátság után összehoznak 2 azonos nemű szereplőt? Na menj te a tudodhova..

Ez nem valami undorító bűnös dolog, amit titkolni kell, és egy gyerek sem születik úgy, hogy viszolyogna a témától, csak a hülye szülők nevelik beléjük. Arról nem is beszélve, hogy vannak meleg gyerekek is, akik pont a saját szüleik miatt érzik úgy, hogy baj van velük. Nekik aztán különösen jó érzés lehet érezni egy ilyen évadbefejezés után, hogy nem talán mégsem torzszülöttek.

2015. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekműsor? Szerinted ez gyerekeknek szól?
2015. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
úgy értem tizenéveseknek és csak azt mondtam hogy nem várom a befejezést és nem hiszem hogy a műsort annyi hülye meleg nézi>:(
2015. jún. 14. 21:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

lol ez egyre rosszabb... :DD

De igen, elég sok "hülye meleg" nézi.

Olvasnod kéne Bryan Konietzko és Michael Dante DiMartino blogját, ahol elég gyakran szokták fejtegetni, hogy jóval több meleget tettek volna a műsorba, ha a csatorna engedi.


Várjál van még egy rossz hírem: a kalandra fel-ben marceline-t és buborék hercegnőt is össze akarták hozni a KF készítői, csak a csatorna nem engedte :(

2015. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
erre te azért tettél :(-t mert hála égnek nem lesz és rossz lett volna ha lesz vagy azért mert sajnálod hogy nem tették bele egyébként kalandra fel!-be már túlzás.buborék hirtelen marcelinnel járjon?eddig csak fiukkal járt és marclinnel ki nem állhatják egymást.hova süllyed ez a világ.
2015. jún. 14. 22:19
 9/16 A kérdező kommentje:
de ez 8-10 éveseknek van!!!!
2015. jún. 14. 22:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

azért tettem ":(" fejecskét a végére, mert az ízig-vérig megértő lelkem együtt érzett veled, hogy egy újabb meséről derült ki, hogy "hülye melegek" vannak benne...


[link]


(am a biszexuális emberek randiznak férfiakkal meg nőkkel is, szóval talán ez lehet marcelinékkal is?? nem tudom??)


De várj, VAN MÉG!

A korra alkotói a (már emlegetett) blogukon kijelentették, hogy Makot összehozták Wu herceggel (aki 4. évados szereplő)


Csak... Csak hagyd ki ezt az utolsó évadot úgy, ahogy van :D

Nem tudom, miért épp a legjobb mesékről derül ki, hogy ilyen nem is annyira rejtett utalások vannak bennük.

Talán ahhoz lehet köze, hogy a tehetséges és intelligens emberek nagyobb eséllyel nyitott gondolkodásúak is. Szomorú.


És nem tudom, hogy meddig süllyedt a világ, de most valahogy úgy érzem, hogy épp a legaljával beszélgetek..

2015. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!