Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság miért csak ilyen...

Manapság miért csak ilyen érdektelen, unalmas, végtelenül gagyi műsorok mennek ezeken a jó csatornákon?

Figyelt kérdés

a NatGeo-ra és a Discoveryre gondolok. régen jobbnál jobb műsorok voltak, ma meg már csak licitelnek a raktárakra, vagy halásszák az aranyat, vagy autót javítanak.

baromi unalmas, ezekből szerintem elég lenne max napi 1 adás...



2015. jún. 22. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Unalmas és főleg a sok reklám miatt nézhetetlenek. Nem is tudom elképzelni, hogy zeket még valaki nézi.
2015. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Na meg a kacsavadászok... az nem tudom melyik adón van, de mikor rákapcsolok és látom,h vagy 3 rész egymás után, akkor belevágnám a távirányítót a tvbe.
2015. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket nézik sokan, és egyre-másra csak gyártják az újabb meg újabb másolatokat. Több ilyen licitálós műsor eredetileg nem is a Discovery-n ment, csak amikor behozták őket ide, akkor kerültek oda.


Tényleg elég gáz, hogy nincs is szinte semmi változatosság, gyakorlatilag van egy marék műfaj (bányászós, kacatkeresős, túlélős, autójavítós, netes videós), és ezek műsorai mennek végtelenítve már évek óta. Egyiket-másikat én is nézem néha, de a legtöbb annyira lebutított, szenzációhajhász, vagy fájdalmasan kamu, hogy kirohannék tőlük a világból.


A NatGeo-t nem nézem olyan régóta, de sajnálom, hogy ott is terjengenek az ilyen műsorok.

2015. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én már szinte csak spektrumot nézek, csak ott az a baj, h sok műsor már nagyon régi(már nem aktuálisok a benne állítottak) viszont vannak nagyon jók, pl az Oliver Stone-osak
2015. jún. 22. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. A közelmúltig hanyagoltam a Spektrumot, de most már egyre többet nézem. Sajnos ott is kezdek kifogyni az olyan a műsorokból, amik érdekelnek, bár még mindig találok pár nézhetőt. Az Animal Planet-et is néztem, de ott is sok a szemét. Mindkét csatornán zavaró nekem is, ha régebbi, elavultabb műsorokat adnak.
2015. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában Discovery Science-t szoktam nézni,változatos,több témát felölelő,nagyrészt tudományos műsorok mennek rajta,én szeretem
2015. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BenToro69 válasza:
A Discovery world elég jó műsorokat szór, alázza a spectrumot.
2015. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én leszoktam e tv- zésről 😃
2015. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ennél már az animal planet jobb, ahogy 24 órából 23 vagy cápa, vagy oroszlán.
2023. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!