Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 80 ezer forintból megéri full...

80 ezer forintból megéri full hd Tv-ét venni és játékra mennyire lehet alkalmas?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Egy dolog hiányzik: A TV adatai.


Full hd és 80000. Remek. És atöbbi? Mivel használnád, pc, konzol?

Ha hasznos választ vársz, részletesen kérdezz.

2015. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt a Tv részletes adatai: [link]

Egyébként Pc.

2015. jún. 30. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100000 alatt kb ugyan annyira megteszi ,mitn bármelyik másik a kategóriában. Bár ennyiért én egy monitort vennék. Esetleg monitort 3D-re felkészítve, mindnenel, ami kell.
2015. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Ezek ellenőrzésével foglalkozom. Egész jó képe van, és van rajta játék mód, amivel élvezhetőbb a játék (hang és kép állítás), ha konkrétan arra vetted. 80E-ért egész jó ár. Az, hogy a Samsung ár-érték arányával én nem vagyok elégedett, de az egyéni dolog. Mindenképpen menj el egy boltba, ha érdekel a képe, nézd meg. Pc játékok esetében, miért ne lenne jó? Olyan, mint bármi más :) Amúgy van rajta egy sport mód lehetőség, ha focis játékkal játszanál.

2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hello!

Elméletileg filmnézésre vedtem de arra tökéletes nem? vagy ennél jobb van ennyi pénzért?

De ha már van akkor játsszásra is használnám.

2015. júl. 6. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha első a TV-zés, akkor persze. Szerintem az alapján dönts, hogy mit kötnél aTV-re - tehát van-e megfelelő csatlakozó számodra -, és hogy a képátló megfelelő-e számodra - elég-e aTV mérete, vagy esetleg nagyobb jobb lenne.
2015. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ezt összetudom kötni a géppel ugye?

Méret az pont jó a szobámba és full hd is jó.

2015. júl. 6. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Heló


Ha a géped rendelkezik HDMI csatlakozóvla, akkor igen. Ha nem - és cska VGA, meg DVI lehetséges -, akkor átalakítóra van szükséged. Nézd meg most, hogy tisztáan légy vele, mire lesz szükséged - csak egy hdmi kábelre, vagy másra is.

2015. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2015. júl. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!