Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok jó vígjátékokat mondani?

Tudtok jó vígjátékokat mondani?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyalog galopp, brian élete, éretlenek, macskajaj, hóbortos hétvége, top secret, űrgolyhók, hülyék paradicsoma, életrevalók (nem teljesen vígjáték, de vicces), banánköztársaság, fogd a pénzt és fuss, dutyi dili, picasso kalandjai, trópusi vihar, így hirtelen ennyi jutott eszembe:D
2015. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az összes Adam Sandleres film jó :D
2015. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vaklárma, Dutyi dili, Óvakodj a törpétől, Ellopták Jupiter fe..nekét, Kémek mint mi, Őrült nők ketrece, Balfácán, Tök alsó, Tök állat, Tökös csaj, Vén csontok, Mintamókus, Kegyenc fegyenc, Férj és férj, Nagy üzlet (big business), Hárman slamasztikában, Két tűz között, A hal neve Wanda, Fészkes fenevadak, Nagy durranás, Oscar (Stallone), Nekem 8,

Éjszakai rohanás, Nap széna eper, Vérbeli hajsza, Tűz a víz alá, Csak egy kis pánik, Éjszaka a múzeumban, Én és a tábornok, Haver haver, Tengerre tata, Van aki forrón szereti, Ágyúgolyó futam, Magas szőke férfi felemás cipőben, Egy kis kiruccanás, Jákob rabbi kalandjai, Fekete szakáll szelleme, Pofa be, Jól áll neki a halál, Kelly hősei, Nemzetbiztonság Bt., Meztelenek és bolondok, Ki a fa..szagyerek?, Folytassa Henrik!

2015. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!