Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet kereskedelmi TV...

SEFOX DDI kérdése:

Hogyan lehet kereskedelmi TV csatornát indítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani egy kereskedelmi csatornát, de az a helyzet, hogy fogalmam sincs, hogy kéne. Milyen papirok kellenek hozzá, és azokat hol, és mennyiért lehet megszerezni? Hol jelenthetembe? És mi kell még? Az, hogy hogy vezessem azt tudom, de elindítani hol tudnám? Minden választ nagyra értékelek.

#indítás #csatorna #kereskedelem #TV #kereskedelmi tv csatorna #kereskedelmi tv csatorna indítása #tv csatorna indítása
2015. júl. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is van pénzed?
2015. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdéshez korábban már leírtam nagyon rövidre fogva.

Ezt most bemásolom ide:


"Először is kell szerezned műsorsugárzási engedélyt az NMHH-tól.

Plusz kell rengeteg pénz, amiből megveszed a technikai felszereltséget, fizeted az alkalmazottakat, a műsorok legyártását, jogok megvásárlását, külföldi műsorok esetén a szinkronizálást.

Ezután el kell érned, hogy a szolgáltatók bevegyék a kínálatukba a csatornát, és meg kell győznöd a hirdetőket hogy a te csatornádat bizony sokan fogják nézni. És természetesen meg kell tartani azt a nézettséget, hogy továbbra is reklámozzanak a csatornádon. Ehhez olyan műsorokat kell adni, ami érdekli az embereket."

2015. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Végre találkozok olyan emberrel aki normálisan leírja azt amit kell és nem azt, hogy én megmondtam itt egy link ami semmire se jó, vagy hasonló.

Tényleg köszönöm, nagyra értékelem válaszodat.

2015. júl. 14. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt kérsz segítséget akkor jobb ha neki sem állsz.
2015. júl. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!