Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi olyan nagy szám a Guilty...

Mi olyan nagy szám a Guilty Crownban?

Figyelt kérdés
Szerintem csak egy nagyon-nagyon gyenge Code Geass copy, nagyon sok logikai bakival... valaki elmagyarázná sokan mit bírnak benne annyira?

2015. júl. 21. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat.. en imadtam a szereploket peldaul, foleg Inorit.. es mivel a Code Geass a kedvenc animem, a hasonlo story is nagyon megfogott.. eleg szep volt a grafikaja, es Shu ereje is nagyon bejott, meg ugy a stilusa.. Nem egy Code Geass, de azert azt nem mondanam hogy gyenge!
2015. júl. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Code Geass miatt néztem meg, amiatt is tetszett és nem tetszett.

A grafika gyönyörű, a zene is nagyon jó (főleg az Euterpe), ilyen tekintetben például szerintem jobb is, mint a CG, de történetben és szereplőket tekintve teljesen alulmarad.

Azonban, amikor a 21. részt néztem, azt félbe kellett szakítanom, és percekig zokogtam, mert amikor Inori Shuról beszélt, rögtön Lelouch jutott eszembe.

Egyébként nem egy rossz anime, a látványvilága tényleg kifejezetten gyönyörű, de a közelébe se ér a Code Geassnak.

2015. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, kérdező, én végigszenvedtem magam rajta, de nem értem a felhajtást. Közel sem a legrosszabb anime amit láttam, csak egy hatalmas 5/10-es.
2015. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, már az 1. résznél feladtam... Csak a nagy hype miatt csekkoltam le.
2015. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,én nagyon gyűlöltem :D

A grafika szép,a zenék és maga a történet jó,de a szereplők miatt gyűlöltem :D Számomra Shu nagyon nyavalygós és gyáva volt :)

2015. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyenge volt. Számomra egy gyenge code geass- deadman wonderland copy az egész.
2015. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamiféleképpen tetszett. Tetszettek a zenéi, tetszett a grafikája, tetszett a világa. Persze voltak az animének hibái. Shu kicsit gyávára sikeredett, aztán átesett a ló túl oldalára azzal, hogy királynak tekintette magát és megvédte Inorit, pedig a lány kinyírt egy rakat embert. Mana egy írtó fura szereplő volt, valamikor hisztis kislány, máskor pedig egy manipulatív ribi. Gait se értettem mindig, hogy mit miért tesz, persze aztán összeállt a kép. A mellékszereplők közül sokat bírtam kivéve Hare-t, örültem is mikor végre meghalt. Darylt valahogy a végére megkedveltem, pedig az elején hű de nem szeretlek karakter volt. Az anime vége kicsit szomorkás volt, Inori meghal, Shu meg elveszti a kezét és megvakul. :/ Adhattak volna neki jobb befejezést, vagy még egy évadot, hogy ne tűnjön ennyire Code Geass copynak. :D
2015. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!